تیم منسجمی در حوزه صنعت برق در استان وجود دارد
تیم منسجمی در حوزه صنعت برق در استان وجود دارد
مهرتبریز-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه تیم منسجمی در حوزه صنعت برق در استان وجود دارد و این امر به کمتر شدن مشکلات در طول سال کمک می کند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، جبارعلی ذاکری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی در آیین تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق تبریز و آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران صنعت برق استان زحمات بسیاری را متحمل شدند اظهار کرد: خوشبختانه تیم منسجمی در حوزه صنعت برق در استان وجود دارد و سرمایه انسانی والایی در صنعت آب و برق استان داریم و این امر به کمتر شدن مشکلات در طول سال کمک می کند.
وی خاطرنشان کرد: ضمن قدردانی از مدیریت بی نظیر اقای حسامی در استان طی سال های اخیر برای آقای فرج نیا و رسالی نیز آرزوی موفقیت می کنیم.
در ادامه این نشست رسول اسماعیل زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان با بیان اینکه تغییر جزو ویژگی های سیستم های زنده است و باید این موضوع را پذیرفت، اظهار کرد: برای پیک بار سال آنی آماده می شویم و دغدغه اصلی گذر از پیک بار سال آتی است.
وی ضمن قدردانی از زحمات عباس حسامی ادامه داد: آقای حسامی جزو مدیران ستودنی استان بودند که زحمات بسیاری را متحمل شدند که ضمن تبریک برای نائل شدن به بازنشستگی برای آقایان فرج نیا و رسالی آرزوی موفقیت در جایگاه های جدید را دارم.
طی این مراسم اکبر فرج نیا مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق تبریز اظهار کرد: آرزوی روزهای خوبی رابرای صنعت برق در سال ۱۴۰۳ دارم و از اعتماد مجدد به بنده سپاسگزارم و امیدواریم با همراهی همکاران به اهداف و رسالت های مشخص شده دست یابیم.
طی این مراسم سعید رسالی مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی گفت: پذیرفتن مسئولیت پس از مدیری توانمند همچون مهندس فرج نیا سخت بوده و امیدواریم با همراهی همکاران این سختی راه آسان شود.
طی این مراسم عباس حسامی ادامه داد: اینکه انسان شغلی که در آن فعالیت می کند دوست داشته باشند یکی از نعمت های الهی بوده و خوشبختانه این نعمت برای من وجود داشت.
وی با بیان اینکه طی دوران حضور در شرکت توزیع نیروی برق تبریز آنچه در توانم بود انجام دادم، خاطرنشان کرد: تغییر دادن کار بسیار سختی است و موجب خوشحالی است که دوست و همکار خودمن آقای فرج نیا برای این کار انتخاب شده اند.