دانشگاه تبریز آماده پذیرش دانشجویان است/تجهیز خوابگاه های مقطع کارشناسی به اینترنت
دانشگاه تبریز آماده پذیرش دانشجویان است/تجهیز خوابگاه های مقطع کارشناسی به اینترنت

مهرتبریز-در راستای آماده سازی دانشگاه تبریز برای حضور دانشجویان، رییس و معاونان دانشگاه از قسمت‌های مختلف دانشگاه، خوابگاه ها و سلف های دانشجویی بازدید کردند. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ دکتر صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز به همراه دکتر حسین امامعلی پور معاون دانشجویی، دکتر مصطفی صحرایی معاون آموزشی و همچنین مدیر امور […]

مهرتبریز-در راستای آماده سازی دانشگاه تبریز برای حضور دانشجویان، رییس و معاونان دانشگاه از قسمت‌های مختلف دانشگاه، خوابگاه ها و سلف های دانشجویی بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ دکتر صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز به همراه دکتر حسین امامعلی پور معاون دانشجویی، دکتر مصطفی صحرایی معاون آموزشی و همچنین مدیر امور دانشجویان، از آخرین وضعیت خوابگاه‌ها و سلف‌های دانشجویی برای حضور دانشجویان از ۱۴ فروردین ماه در دانشگاه بازدید کردند.
در این بازدید مقرر شد؛ خوابگاه‌های دانشجویی مقطع کارشناسی نیز همانند خوابگاه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی به اینترنت مجهز شوند که برای این امر نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

بر اساس این گزارش و با توجه به آخرین وضعیت آماده سازی محیط‌های دانشجویی، دانشگاه تبریز در تمامی حوزه‌ها، آمادگی لازم برای حضور دانشجویان را در دانشگاه دارد.
لازم به ذکر است؛ دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی‌های ۹۸ و ۹۷، از تاریخ ۱۴ فروردین ماه و دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۹ و ۱۴۰۰ از تاریخ ۲۴ فروردین ماه باید با در دست داشتن کارت واکسن و بر اساس اطلاعیه معاونت دانشجویی نسبت به دریافت خوابگاه اقدام کنند.