سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درباره ما
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲ |

 پایگاه خبری- تحلیلی مهر تبریز، فعالیت خود را با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اسفندماه ۱۳۹۴ عملا آغاز نموده و وابسته به هیچ حزب و جناح سیاسی خاصی نیست و صرفا حافظ منافع ملی و مصالح عالی نظام و انقلاب اسلامی فعالیت خواهد کرد.

مهر تبریز، حاصل تلاش و خرد جمعی گروهی از خبرنگاران و روزنامه نگاران کشورمان می باشد که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده و با رعایت قانون مطبوعات و نظام جمهوری اسلامی اداره خواهد شد .

این پایگاه تلاش خواهد نمود صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت خطیر و پر خطر دست اندرکاران باشد .

گردانندگان پایگاه خبری مهر تبریز رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

همکاران مهر تبریز ضمن ارج نهادن به انتقادات و پیشنهادهای سازنده مخاطبان در جهت رفع نقایص و ارتقای کیفی از راهنمایی های مخاطبان استقبال خواهد کرد .

شماره مجوز ۷۷۲۰۳

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: اعظم نعیمی

نشانی ایمیل: mehrtabriz94@gmail.com

آدرس تبریز- شهرک اندیشه

شماره تماس:       ۰۹۳۷۵۵۲۱۹۲۸

ثبت دیدگاه

دیدگاه بسته شده است.