در۹۴روستای استان آذربایجان شرقی پروژه گازرسانی فعال است
در۹۴روستای استان آذربایجان شرقی پروژه گازرسانی فعال است
مهرتبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون 94 پروژه گازرسانی در روستاهای استان در دست اجرا و یا طراحی قرار دارد.

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون ۹۴ پروژه گازرسانی در روستاهای استان در دست اجرا و یا طراحی قرار دارد.
به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی، نادر کمالی با اعلام این خبر افزود: پروژه گازرسانی در ۶۹ روستای این استان با شتاب مطلوبی در حال اجرا بوده و ۲۵ روستای دیگر نیز در مرحله طراحی پروژه گازرسانی قرار دارد.
وی با اشاره به بهره مندی روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی اظهار داشت: امسال ۲۸ روستای استان به مدار مصرف گاز طبیعی متصل شده است.
کمالی ادامه داد: هم اکنون شمار روستاهای گازدار در استان به ۲۴۹۱ مورد افزایش یافته است.
وی شمار بهره مندی خانوار روستایی نشانی از اهتمام دولت در عدالت محوری دانست و تصریح کرد: اکنون با در پیش گرفتن سیاست های اجرایی دولت در محرومیت زدایی شاهد بهره مندی ۳۲۳ هزار و ۷۲۶ خانوار روستایی در قالب ۹۸٫۹۷ درصد خانوار روستایی از نعمت الهی گاز هستیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان تأکید کرد: این شرکت تمام تلاش خود را در راستای اجرای تعهدات گازرسانی و تأمین جریان گاز تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار معطوف ساخته و پیش بینی می شود با روند اجرای پروژه های موجود به این مهم دست یابیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵