در آستانه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی برگزار شد
در آستانه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی برگزار شد

مهرتبریز-در این مراسم که روز دوشنبه مورخه نهم اسفند سال هزار و چهارصد برگزار شد، با ابلاغ حکمی دکتر میکائیل جمالپور به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی و مرکز تبریز و همچنین سرپرست دبیرخانه منطقه سه منصوب شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در ابتدای مراسم و پس از قرائت آیاتی چند […]

مهرتبریز-در این مراسم که روز دوشنبه مورخه نهم اسفند سال هزار و چهارصد برگزار شد، با ابلاغ حکمی دکتر میکائیل جمالپور به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی و مرکز تبریز و همچنین سرپرست دبیرخانه منطقه سه منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در ابتدای مراسم و پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، دکتر حسین عباسی عضوهیئت علمی دانشگاه، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک پیشاپیش عید مبعث، تشریف فرمائی جناب آقای دکتر امینی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه را خیر مقدم گفتند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین خلیلی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان ضمن تقدیر از تشریف فرمایی و حضور کلیه همکاران محترم و در آستانه عید مبعث، پیامبر اسلام(ص) را جلوه اعظم الهی و آینه و تجلی صفات الهی معرفی نمودند.
حجت الاسلام خلیلی در این مراسم ضمن تبریک اعیاد پیش رو و بهره مندی از فیوضات ماه رجب و اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبری در این راستا؛ از زحمات چندین ساله دکتر معصومی تقدیر و برای دکتر جمالپور در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند.

در ادامه دکتر معصومی ریاست سابق دانشگاه ضمن ارج و سلام به مقام شهدای اسلام و انقلاب، همدلی را رمز موفقیت هر مجموعه و سازمانی دانسته و بر همفکری، تعامل و محورهای مهم دانشگاه پیام نور در پیشبرد اهداف تاکید کرده و اعتقاد به نیروی کارآمد و دلسوز را مبنای توفیقات آتی دانستند.
ایشان همچنین  دکترجمالپو را از چهره های شاخص و تاثیرگذار استان دانسته و خدمات دلسوزانه ایشان در حوزه های علمی و فرهنگی را شایسته تقدیر عنوان نمودند.

در این مراسم دکتر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز نیز دکتر معصومی و دکتر جمالپور از چهره های دلسوز، انقلابی و خدوم در عرصه های علمی، فرهنگی و پیشتاز در صحنه های انقلاب دانسته و برای هر دو بزرگوار آرزوی موفقیت نمودند.

سخنران و مهمان اصلی این مراسم دکتر امینی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام بودند که مبنای تغییر و تحول اداری را؛ نوآوری ، تلاش و ایجاد فرصت و انگیزه در سایر مدیران مجموعه ذکر کردند.
دکتر امینی با اشاره به خدمات چندین ساله دکتر معصومی در مسئولیت ریاست دانشگاه پیام نور استان، از فعالیتها و خدمات ارزنده ایشان در هیئت ممیزه و کمیسیون هیئت امنای دانشگاه تقدیر نموده و ایشان را از ارکان تاثیر گذار در تصمیمات اداری و آموزشی دانشگاه معرفی نمودند.
ایشان در ادامه با اشاره به تحولات اخیر منطقه ای و جهانی، رسالت مهم دانشگاهیان را در عرصه های روشنگری و بالاخص جهاد تببین حائز اهمیت دانسته و یادآورشدند که امروز علم و قلم سلاحی است که باید به آن مجهز شده و راه شهیدان سلیمانی و باکری را در سنگر علم و دانش ادامه دهیم.
امینی در خاتمه سخنان خود دکتر جمالپور را از یادگاران جنگ، جبهه و ایثارگری دانسته که امروز نیز در میدان و سنگری دیگر راه همرزمان خود را ادامه خواهد داد.

سخنران نهایی مراسم دکتر میکائیل جمالپور رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان بودند که ضمن عرض سلام و خدا قوت به کلیه همکاران استان، سبقه تاریخی و علمی خطه آذربایجان و تقدیم هزاران شهید از این مرز و بوم و تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، ضرورت تقویت و اقتدار کشور را یادآور شده و به پیشرفت و یکه تازی میهن اسلامی در سایه علم، تحقیق و پژوهش به دست اساتید و نخبگان خوش بین و امید وار شدند.
ایشان در ادامه خاطر نشان کردند که ارتباط علم و صنعت و حرکت به سمت تمدن سازی اسلامی نوین و مجدد در این برهه از زمان، همت و یاری همگان را می طلبد و جایگاه تبریز و آذربایجان با قدمت و افتخار به مجموعه های علمی – تاریخی خویش مثل: ربع رشیدی، رصدخانه مراغه و منابع غنی علمی و … حائز اهمیت است.
دکتر جمالپور در انتهای فرمایشات خود، از زحمات ارزنده دکتر معصومی تقدیر و تشکر نموده و شان و نجابت ایشان را ستودنی دانستند.
در خاتمه مراسم با اهداء لوح تقدیر، ضمن تجلیل از خدمات روسای دانشگاههای پیام نور استان و مرکز تبریز، حکم مسئولیت دکتر جمالپور توسط معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور ابلاغ شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۳ از ۵