با داشتن نقشه‌راه بر دشواری‌ها فائق می‌آییم
با داشتن نقشه‌راه بر دشواری‌ها فائق می‌آییم

مهرتبریز-رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز در آیین افتتاح بخش‌های جدید بیمارستان ولیعصر تبریز گفت: با داشتن نقشه‌راه می‌توانیم بر دشواری‌ها فائق آییم. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یونس ژائله در این آیین گفت: بیمارستان ولیعصر تبریز با داشتن امکانات و کادر اجرایی مناسب در شمال غرب کشور تک است. وی ضمن تشکر […]

مهرتبریز-رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز در آیین افتتاح بخش‌های جدید بیمارستان ولیعصر تبریز گفت: با داشتن نقشه‌راه می‌توانیم بر دشواری‌ها فائق آییم.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یونس ژائله در این آیین گفت: بیمارستان ولیعصر تبریز با داشتن امکانات و کادر اجرایی مناسب در شمال غرب کشور تک است.
وی ضمن تشکر از خدمات دکتر دبیری گفت: امروز شاهد اتفاقات بسیار مهمی در کشور هستیم و افتتاح بخش‌های جدید در حوزه درمان با وجود حوادث غیرمترقبه اخیر همچون زلزله خوی و ترکیه که جان هزاران نفر را به مخاطره انداخت می‌تواند ما را به آینده امیدوار کند.
وی ادامه داد: از تمامی کادر درمان و تمام کسانی که در کنار ما و برای سلامتی ما می‌کوشند تشکر می‌کنم.
وی خاطر نشان کرد: باید نقشه راهی داشته باشیم تا بدانیم از چه نقطه ای به چه نقطه ای قصد داریم حرکت کنیم. ما گام ها را کوچک برداشتیم و چون نقشه راه نداریم در حوزه های مختلف کشور از جمله اقتصاد، سلامت و امنیت غذایی نیز با همین مشکل مواجهیم.
وی یادآور شد: دشمن با تحریم‌های ظالمانه در سالهای گذشته فشارهای زیادی را به کشور وارد کرده و حتی برای درمان، دارو، انتقال پول و باز کردن حساب، کشور را با مشکل‌های بزرگی مواجه کرده است ولی مدیران بیمارستان ولی‌عصر تبریز توانسته‌اند در چنین شرایطی دستگاه‌های مجهز و به‌روزی را وارد کشور بکنند تا به مردم خدمات‌رسانی کنند.
رئیس اتاق بازرگانی تبریز در پایان گفت: آرزو دارم این بیمارستان در دنیا زبانزد باشد همانطور که در گذشته نیز تبریز شهر علم و دانشگاهی بود و این خاک توانسته است اساتید بزرگی را به دنیا معرفی کند.

باور داریم باید بهترین امکانات و خدمات را بدهیم

عباس افراسیابی رئیس هیئت مدیره بیمارستان ولیعصر تبریز در آیین افتتاح بخش های جدید این بیمارستان گفت: آمفی تئاتر جدید احداث شده با آخرین تکنولوژی صدا و تصویر و ایمنی طراحی شده است.
دکتر افراسیابی ادامه داد: بیمارستان ولیعصر با وجود شرایط سخت اقتصادی کشور توانسته با اعتمادسازی سازمانی و سرمایه‌گذاری مناسب در جهت اهداف خود قدم بردارد.
وی ادامه داد: این بیمارستان از هر لحاظ در مسیر پیشرفت و توسعه پایدار قرار دارد و باور داریم بهترین امکانات ابزار و خدمات رسانی را باید به بیماران ارائه دهیم.

کمبود ۳ هزار تخت بیمارستانی در استان

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این آیین ضمن تشکر از مدیران مجموعه بیمارستان ولیعصر تبریز به خاطر گام‌هایی که در راه سلامت و افزایش دسترسی به خدمات سلامت در منطقه برمی‌دارند، گفت: در سند توسعه ۱۴۰۴ باید ۹۰۰۰ تخت در استان داشته باشیم در حالی که در پایان سال ۱۴۰۱ تنها دارای ۶ هزار تخت هستیم.
علی جنتی افزود: این در حالی است که بسیاری از زیرساخت‌های درمانی کشور از عمر بالای ۵۰سال برخوردارند.
وی خاطرنشان کرد حاکمیت باید بخش‌های بیمه پایه و مکمل را گسترش داده و دغدغه‌های مردم را کم کند و بیش از پیش به اهمیت توریسم درمانی و توریسم سلامت اهمیت بدهد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵