در اولین روزهای سال جدید؛  دیدار عیدانه  مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با مددجویان و ایتام
در اولین روزهای سال جدید؛  دیدار عیدانه  مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با مددجویان و ایتام

مهرتبریز-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان آذربایجان شرقی در اولین روزهای سال جدید از منازل تعدادی از مددجویان و ایتام سرکشی کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ غلامعلی ملامهدی در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۱ با حضور در منزل چند تن از مددجویان زمین گیر و ایتام جویای احوال آنها شد. مدیرکل کمیته امداد […]

مهرتبریز-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان آذربایجان شرقی در اولین روزهای سال جدید از منازل تعدادی از مددجویان و ایتام سرکشی کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ غلامعلی ملامهدی در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۱ با حضور در منزل چند تن از مددجویان زمین گیر و ایتام جویای احوال آنها شد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن تبریک سال جدید به مددجویان گفت: خدمتگزاری به ولی نعمتان مدال افتخار بزرگی بر سینه همه امدادگران است.

وی ضمن اهدای تبلت و عیدی برای فرزندان ایتام و مددجویان، ضمن احصای مشکلات این عزیزان دستورات لازم برای رفع مشکلات آنها را صادر کرد.

گفتنی است ۷۸ هزار خانوار در سطح استان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در سر فصل های معیشت، اشتغال، فرهنگی، تحصیل، درمان، مسکن، جهیزیه و… قرار دارند.