در جشن نیکوکاری به یاری خانواده های نیازمند بشتابیم
در جشن نیکوکاری به یاری خانواده های نیازمند بشتابیم

مهرتبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از آغاز جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» با هدف کمک به خانواده های نیازمند ر آستانه سال نو خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛غلامعلی ملامهدی با اشاره به آغاز جشن نیکوکاری گفت: جشن نیکوکاری امسال نیز همزمان با سالگرد تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با شعار«عیدی […]

مهرتبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از آغاز جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» با هدف کمک به خانواده های نیازمند ر آستانه سال نو خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛غلامعلی ملامهدی با اشاره به آغاز جشن نیکوکاری گفت: جشن نیکوکاری امسال نیز همزمان با سالگرد تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با شعار«عیدی برای همه» با هدف جمع آوری کمک های مردمی برای خانواده های نیازمند برگزار می شود.

وی با اعلام روش‌های مشارکت مردم نوعدوست، افزود: مردم نیکوکار در سطح استان می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۵۱۲۷ کمک‌های نقدی خود را برای خانواده‌های نیازمند واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: با کد دستوری *۸۸۷۷*۱*۰۴۱# از طریق تلفن همراه نیز می توان بصورت آسان و ایمن یاریگر نیازمندان در آستانه عید نوروز بود.

وی ادامه داد: پایگاه های فرهنگی کمیته امداد و میعادگاه های نماز جمعه در تبریز و سطح شهرستان های استان نیز آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار استان خواهد بود.

ملامهدی ضمن قدردانی از همراهی همیشگی مردم و خیران با کمیته امداد، بیان داشت: امید است در آستانه سال نو با مشارکت گسترده مردم نوعدوست و خیّران شاهد شور همدلی در کمک به خانواده‌های نیازمند باشیم.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵