تعیین تکلیف چهار پروژه راکد سرمایه‌گذاری در تبریز
تعیین تکلیف چهار پروژه راکد سرمایه‌گذاری در تبریز

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز از تعیین تکلیف چهار پروژه راکد تبریز با تشکیل هیئت عالی سرمایه‌گذاری خبر داد. سید کاظم زعفرانچیلر با اعلام این مطلب افزود: بر این اساس تکلیف خیابان عارف، هاپکو، مجتمع ورزشی و پردیس رسالت مشخص […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز از تعیین تکلیف چهار پروژه راکد تبریز با تشکیل هیئت عالی سرمایه‌گذاری خبر داد.

سید کاظم زعفرانچیلر با اعلام این مطلب افزود: بر این اساس تکلیف خیابان عارف، هاپکو، مجتمع ورزشی و پردیس رسالت مشخص شد و عملیات اجرایی این پروژه‌ها به زودی راه‌اندازی دوباره می‌شود.

وی با قدردانی از شهردار تبریز به جهت اهتمام برای این اقدام، گفت: از شهردار تبریز که با دستور ایشان مشکلات این پروژه‌ها حل شده است، تشکر می‌کنم.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این جلسه یادآور شد: نقش شهردار در حوزه سرمایه‌گذاری بسیار کلیدی است و شهردار تبریز باید سیاست‌های خود را در این حوزه اعلام کنند.

فریدون بابایی اقدم خاطرنشان کرد: تدوین اساسنامه و تبدیل مدیریت سرمایه‌گذاری به سازمان، قدم بزرگی است که برداشته می‌شود.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز نیز تصریح کرد: جنس پروژه‌های نیمه‌تمام، عمرانی است و باید حجم سرمایه‌گذاری انجام‌گرفته در پروژه‌ها محاسبه شود.

روح‌الله رشیدی ادامه داد: خروجی این محاسبه باید عددی باشد که بدانیم چقدر هزینه در اثر بی‌ضابطگی به شهر تحمیل شده است.