در رقابت‌ با تیم‌هایی دارای اسپانسر توانسته‌ایم عملکردی بهتر از آنان داشته باشیم
در رقابت‌ با تیم‌هایی دارای اسپانسر توانسته‌ایم عملکردی بهتر از آنان داشته باشیم
مهرتبریز--مالک باشگاه والیبال منافی گفت:متاسفانه در بحث میزبانی از این مسابقات تنها هستیم و حامی نداریم. باشگاه مقاومت متعلق به سپاه پاسداران اندکی به ما کمک کرد اما از هیچ ناحیه دیگر حمایت نشده‌ایم و تمام هزینه‌های مسابقات بر عهده باشگاه منافی خواهد بود.

مهرتبریز–مالک باشگاه والیبال منافی گفت:متاسفانه در بحث میزبانی از این مسابقات تنها هستیم و حامی نداریم. باشگاه مقاومت متعلق به سپاه پاسداران اندکی به ما کمک کرد اما از هیچ ناحیه دیگر حمایت نشده‌ایم و تمام هزینه‌های مسابقات بر عهده باشگاه منافی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛فهیمه منافی، در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: سه سال از تاسیس این باشگاه می‌گذرد، سال نخست با نواقصی همراه بود و در سال دوم (۱۴۰۱) موفق شدیم تا پلی‌آف لیگ دسته اول راه پیدا کنیم.
منافی تاکید کرد، امسال با یک تیم در لیگ دسته اول که ۴۰ درصد از آن بومی است و یک تیم دیگر در لیگ دسته دوم که کاملاً از نفرات بومی تشکیل شده است پای به مسابقات گذاشته‌ایم.
مالک باشگاه والیبال منافی خاطر نشان شد: ما موفق شده‌ایم به جمع هشت تیم برتر لیگ‌دسته اول راه پیدا کنیم و میزبانی این مرحله از رقابت‌ها را به تبریز بیاوریم،که این نشأت گرفته از خوشنامی تیم منافی در فدراسیون والیبال است.

وی با انتقاد از عدم همراهی وحمایت مسئولان آذربایجان‌شرقی از این باشگاه و والیبال بانوان، تصریح کرد: رئیس هیات والیبال آذربایجان‌شرقی،در یک دیدار خطاب به من گفت: “بالاخره کسی که صراحت گفتاری و لوتی‌گری دارد می داند که این صفت هزینه ای هم نیز دارد.

مالک باشگاه منافی اذعان کرد: در رقابت‌ با تیم‌هایی که دارای اسپانسرهای مالی هستند، بدون اسپانسر و پشتوانه مالی توانسته‌ایم عملکردی بهتر از آنان داشته باشیم.

این مربی با سابقه تصریح کرد: این مرحله از رقابت‌ها ۱۳ لغایت ۱۷ دی‌ماه در سالن شهر تبریز برگزار خواهد شد که از هر گروه دو تیم به مرحله بالاتر صعود می‌کنند؛ هدف ما قرارگیری روی سکو است و ۹۹ صدرصد اطمینان می‌دهم که این اتفاق می‌افتد و به لیگ‌برتر صعود می‌کنیم. همان‌طور که گفتم حمایت مالی وجود ندارد و اسپانسرمالی خانواده من است. خویشان و دوستانم همواره حمایت مالی می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مالکیت، مدیریت و مربیگری همزمان مسئولیتش را بیش از اندازه سنگین کرده؟ گفت: در نظر داریم سکان‌ هدایت تیم را به کسی دیگر بسپاریم.

منافی با بیان اینکه هیچ حمایتی از طرف هیات والیبال آذربایجان‌شرقی انجام نشده است، گفت: در زمان ریاست آقای فرج‌الهی حداقل برای ما احترام قائل بودند.

وی با بیان اینکه مجموع قراردادهای بازیکنان تیم منافی به ۸۵۰ میلیون تومان می‌رسد گفت: هزینه یک تیم لیگ یکی ۲/۵ میلیارد تومان است و برای تیم‌داری در لیگ‌برتر پنج میلیارد تومان هزینه نیاز است.

منافی در رابطه با منتفی شدن تیم‌داری باشگاه مس‌سونگون ورزقان در والیبال بانوان مطرح کرد: با توجه به صحبت‌هایی که با مدیرعامل سابق باشگاه مس‌سونگون ورزقان (رسول خطیبی) انجام داده بودیم، قرار بود تیم باشگاه مس‌سونگون ورزقان در سال جاری در والیبال بانوان تیم‌داری کند اما با تغییر مدیریت این باشگاه، این موضوع منتفی شد.

وی تصریح کرد: برای حمایت باشگاه شهرداری، شهرام دبیری، رئیس شورای شهر، نامه‌ای به میرمعصوم سهرابی، مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز، نوشتند اما سهرابی با این امر مخالفت کرد و گفت، حق حمایت از ورزش قهرمانی را نداریم. این درحالی بود که آقای سهرابی راضی به اعلام این موضوع در نامه خود به آقای دبیری نشد.

بر اساس این گزارش مالک باشگاه منافی تاکید کرد:ما از هیات والیبال آذربایجان‌شرقی، درخواست کردیم سالن شهید اقدمی و تعدادی داور را برای میزبانی از مسابقات لیگ دسته یک در اختیار ما بگذارند که رئیس هیات با این عنوان که  اگر بخواهید مسابقات را در اقدمی برگزار کنید، هزینه برای شما مضاعف تر خواهد شدگفت: آیا حمایت از فردیکه ۴۰ سال عمرش را وقف والیبال کرده از توان هیئت خارج است.

مالک باشگاه والیبال منافی در پایان متذکر شد: مع الاسف باشگاه ما تاکنون از طرف هیات والیبال استان هیچ حمایتی ندیده و حتی به ما سالن برای میزبانی هم ندادند. این درحالی است که این میزبانی برای هیات والیبال استان یک امتیاز است و در تقویم سالیانه آن‌ها لحاظ خواهد شد ولی در بحث سالن و داوران هر نوع کمک را از ما دریغ نمودند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵