در شهرداری، چیزی به نام «محرمانه» نداریم

به گزارش مهر تبریز، دکتر صادق نجفی در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز افزود: موضوعات طرح‌شده قطعاً در تاریخ شهرداری و مدیران آن، می‌تواند موثر باشد؛ از این رو، از شورای محترم به جهت بستر مناسبی که در چنین شرایط اقتصادی، برای مسیر توسعه شهر ایجاد کرده‌اند، سپاسگزارم.
دکتر نجفی با بیان این‌که در شهرداری، چیزی به عنوان «محرمانه» نداریم و دلیلی نیز برای پنهان‌کاری وجود ندارد، خاطرنشان کرد: همه موارد بر اساس ضوابط قانونی، آشکار است؛ اگر هدف، واقعا اجرای نظارت، شفافیت و پاسخ‌گرفتن است، از پاسخگویی عموم مدیران به شورا، استقبال می کنیم.
شهردار تبریز تاکید کرد: اجازه دهید شفاف‌سازی کنیم تا زحمات شورا و شهردرای، زیر سوال نرود؛ حتی اگر پاسخ‌‌ها، از نظر شورا، ناقص باشد، باز هم حاضریم موارد مبهم را رفع کنیم.
وی با اشاره به این‌که متاسفانه بعضاً این تلقی در شهر وجود دارد که حجم عظیم توسعه و پیشرفت شهر، با وام پیش می‌رود، گفت: این در صورتی است که شهرداری تبریز، در دو سه سال اخیر، ۳۰۰ میلیارد تومان از وام دوره‌های گذشته را پرداخت کرده و در مقابل، ۲۶۰ میلیارد تومان تسهیلات داشته که طبق برنامه‌ریزی‌ها، تا شهریور ۹۶ چیزی از آن باقی نخواهد ماند.
دکتر نجفی اظهار داشت: برابر استعلام‌ها، حدود ۸۰ درصد مردم از کارکرد شهرداری رضایت دارند که البته این امر، از همراهی و حمایت شورا نشئت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها