دستور شهردار تبریز برای تسریع در اجرای تقاطع ارتش
دستور شهردار تبریز برای تسریع در اجرای تقاطع ارتش

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اظهار کرد: متاسفانه طولانی شدن زمان اجرای این پروژه و عدم تحقق وعده های پیمانکار باعث ایجاد ترافیک در این منطقه و به تبع آن، تکدر خاطر شهروندان عزیز شهرمان شده است. وی ادامه داد: ضرورت دارد که سازمان […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اظهار کرد: متاسفانه طولانی شدن زمان اجرای این پروژه و عدم تحقق وعده های پیمانکار باعث ایجاد ترافیک در این منطقه و به تبع آن، تکدر خاطر شهروندان عزیز شهرمان شده است.

وی ادامه داد: ضرورت دارد که سازمان عمران شهرداری تبریز و همچنین پیمانکار پروژه برنامه زمانبندی دقیقی از اجرای پروژه ارائه دهند تا بتوانیم در مدت زمانی کوتاه، آن را به اتمام برسانیم.

شهردار تبریز در بخش دیگری از صحبت های خود یادآور شد: البته پروژه های تقاطع شهید فروزنده و همچنین رسالت-دیزل آباد نیز با تاخیر غیرقابل قبولی همراه هستند که باید تدابیری جدی برای رفع مشکلات پروژه ها اندیشیده شود.

در پایان شهردار تبریز خطاب به جانشین معاونت فنی و عمرانی و همچنین مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز دستورات لازم را برای تسریع در اجرای پروژه ها صادر کرد

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵