دستگاه‌های اجرایی برنامه حفاری خود را به شهرداری اعلام کنند
دستگاه‌های اجرایی برنامه حفاری خود را به شهرداری اعلام کنند

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز گفت: دستگاه‌های خدمات رسان همچون اداره کل گاز، برق، آب منطقه‌ای و مخابرات، برنامه حفاری خود را به شهرداری اعلام کنند تا پس از آسفالت‌ریزی هیچگونه حفاری در معابر و محلات صورت نگیرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهدی یوسفی صبح امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز گفت: دستگاه‌های خدمات رسان همچون اداره کل گاز، برق، آب منطقه‌ای و مخابرات، برنامه حفاری خود را به شهرداری اعلام کنند تا پس از آسفالت‌ریزی هیچگونه حفاری در معابر و محلات صورت نگیرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهدی یوسفی صبح امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: با توجه به شرایط آسفالت مسیر تندروی اتوبوس شهری، مجبور به آسفالت‌ریزی در این مسیر شدیم.
وی افزود: با توجه به تناژ بالای اتوبوس‌های دوکابین، می‌توانیم پیشنهاد رئیس شورا مبنی بر استفاده از بتن مسلح را در مسیر بی آر تی اجرایی کنیم که با این کار امیدواریم مشکلی در تردد اتوبوس ها به وجود نیاید.
سرپرست شهرداری تبریز تصریح کرد: ما در حال حاضر به آسفالت‌ریزی اساسی معابر شهری با اولویت‌بندی معابر اصلی اقدام کرده‌ایم و از تمامی ارگان‌های اجرایی درخواست می کنیم اگر برنامه‌ای برای حفاری داشته باشند، قبل از آسفالت اساسی ما انجام دهند.
وی اضافه کرد: در همین راستا جدول آسفالتی نیز ارائه خواهیم کرد که شهروندان عزیز در جریان باشند که کدام مسیرها آسفالت‌ریزی خواهد شد.