دستگیری باند اختلاس در مجتمع فولاد آهن اسفنجی میانه
دستگیری باند اختلاس در مجتمع فولاد آهن اسفنجی میانه
مهر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه از دستگیری باند اختلاس کلان میلیاردی در مجتمع فولاد آهن اسفنجی این شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، محمود محمودیان در تشریح این خبر گفت: در روز‌های اخیر، باند اختلاس کلان میلیاردی در مجتمع فولاد آهن اسفنجی میانه با رصد و تلاش میدانی سربازان گمنـام امام زمان (عج) در اداره اطـلاعات میانه و همکاری نیروی انتظامی شهرستان شناسایی شده و ۹ نفر عوامل اصلی دخیل در موضوع دستگیر و به دست قانون سپرده شدند.

وی به انجام تحقیق کامل، پیرامون این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میانه اشاره کرد و افزود: تصمیم مقتضی این پرونده پس از اتمام تحقیقات دادسرا و صدور کیفرخواست، در دادگاه کیفری اتخاذ شده و اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

محمودیان اظهار کرد: این اختلاس، به روش بردن اموال و تولیدات کارخانه رخ داده و میزان دقیق مال مورد اختلاس، توسط کارشناسان در حال برآورد است.

گفتنی است؛ بر اساس قانون، هرگونه برداشتن و تصاحب یا تلف نمودن وجوه یا اموال دولتی به نفع خود یا دیگری که حسب وظایف محوله به کارمندان و کارکنان دستگاه‌های دولتی و عمومی مصرحه در قانون سپرده شده است، ذیل عنوان اختلاس است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵