‍ دستگیری سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی و مالخر در مراغه 
‍ دستگیری سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی و مالخر در مراغه 
مهر تبریز: فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگيری ۳ سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی، ساختمان های نيمه کاره و خانه باغ‌ها با ۱۳ فقره سرقت و دستگيری يک نفر مالخر در اين رابطه خبر داد. 
به گزارش مهر تبریز، سرهنگ “توحید فارسی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه کاره موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ این فرماندهى قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنى و تحقیقات پلیسی بی‌وقفه شبانه‌روزی، موفق به شناسایی و دستگیری ۳ سارق حرفه‌ای در این رابطه شدند.
سرهنگ “فارسی” افزود: متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۱۳ فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره و اماکن خصوصی و خانه باغ‌ها با همکاری یک نفر مالخر اعتراف و از مخفیگاه آنها اقلام مسروقه قابل توجهی شامل : انواع سیم کابل، شیرآلات، آچارآلات و… کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان با بیان اینکه مالخر نیز پس از شناسایى در یک عملیات دیگر دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، ضمن هشدار به صاحبان اماکن خصوصی، ساختمان های نیمه کاره و در حال ساخت از آنان خواست: ضمن استفاده از نگهبان، پس از اتمام ساعت کاری از رها کردن وسایل و تجهیزات ساختمانی در محل اجتناب کرده و وسایل مذکور را در جاى امن و قابل اطمینان نگهداری کنند و از قرار دادن اموال و وسایل با ارزش در مواقعی که از خانه باغ‌ها استفاده نمی‌نمایند خودداری نموده و با اقدامات پیشگیرانه از جمله استفاده از دوربین های مداربسته و حفاظ محکم درب ها، فرصت سرقت را از سارقان سلب کنند.
 اسماعیل رحیمی / هشترود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵