دستگیری سارق با ۸۳فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در تبریز
دستگیری سارق با ۸۳فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در تبریز

مهر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی گفت : با هوشیاری ماموران کلانتری ۱۹ تبریز ، سارق خودرو و لوازم داخلی آن با ۸۳ فقره سرقت دستگیر شد. به گزارش مهر تبریز: سرهنگ “صابر عباس زاده ” گفت : در پی دریافت یک فقره پرونده دستگیری سارقان داخل خودرو از  کلانتری ۱۹  تبریز مشخص شد ، ماموران کلانتری حین گشت […]

مهر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی گفت : با هوشیاری ماموران کلانتری ۱۹ تبریز ، سارق خودرو و لوازم داخلی آن با ۸۳ فقره سرقت دستگیر شد.

به گزارش مهر تبریز: سرهنگ “صابر عباس زاده ” گفت : در پی دریافت یک فقره پرونده دستگیری سارقان داخل خودرو از  کلانتری ۱۹  تبریز مشخص شد ، ماموران کلانتری حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید  مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.

وی با اشاره به اینکه پس از استعلام انجام مشخص شد  که این خودرو سابقه سرقت دارد افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو ۱۴ عدد باطری  خودرو و …  را کشف می کنند که به علت تخصصی بودن موضوع، متهم  به پایگاه یکم  پلیس آگاهی استان تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: متهم در بازجویی های اولیه منکر  سرقت های متعدد شد ولی در بازجویی های فنی و تخصصی  و ارائه دلایل و مدارک ،  لب به اعتراف گشود و به ۸۰ فقره سرقت داخل خودرو به ارزش بیش از  ۹۰۰ میلیون ریال و نیز به سرقت سه دستگاه خودرو  با همدستی  یک سارق دیگر اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری همدست این سارق ادامه دارد، گفت: در این راستا یک نفر مالخر نیز به همراه ۱۷ عدد باطری دستگیر شد.

به گفته این مقام انتظامی ، متهم و مالخر با تشکیل پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی تبریز اعزام و با قرار قانونی روانه زندان شدند..

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵