دستگیری سارق و مالخر طلاجات منزل در مراغه
دستگیری سارق و مالخر طلاجات منزل در مراغه
مهرتبریز-فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگيری سارق و مالخر طلاجات منزل و کشف طلاجات سرقتی به ارزش یک ميليارد ريال خبر داد.

مهرتبریز-فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری سارق و مالخر طلاجات منزل و کشف طلاجات سرقتی به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما آذربایجانشرقی ؛ سرهنگ “توحید فارسی” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت طلاجات منزل یکى از شهروندان در سطح شهرستان مراغه، شناسایى و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با اقدامات تخصصى و بررسى صحنه هاى وقوع جرم، هویت عامل سرقت را که خانمی غیر بومی که همسایه مالباخته بود را شناسایى و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در یکی از استان های غرب کشور دستگیر کردند.

سرهنگ “فارسی” تصریح کرد: متهم در تحقیقات فنی پلیس لب به اعتراف گشود و گفت: با مالباخته که همسایه بودیم با طرح دوستى به منزل وی رفت و آمد داشتم و در این میان نیز متوجه وجود طلاجات شاکی و محل اختفای آنها در داخل یخچال فریزر شده و در یک فرصت مناسب وارد منزل شده و اقدام به سرقت آن نمودم و در یکی از استان های غرب کشور به یک زرگری فروختم.

سرهنگ “توحید فارسی” ادامه داد: ماموران با هماهنگی لازم مالخر را نیز در یکی از استان های غرب کشور دستگیر و به همراه سارق با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی گردید و در این راستا طلاجات سرقتی به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال نیز از آنها کشف و تحویل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی مراغه در پایان از شهروندان خواست تا همواره به هشدار های پلیسی توجه کرده و از اعتماد بی جا و ورود افراد نا آشنا به منزل جلوگیری و در صورت امکان، از نگهداری وجه نقد و دیگر اشیاء با ارزش و قیمتی همچون طلاجات در منازلشان خوددارى کنند و با نصب دوربین، آژیر و زنگ هشدار، ایمنی محل سکونت خود را افزایش دهند.

اسماعیل رحیمی / هشترود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵