دعوت رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از بهره برداران بخش کشاورزی برای شرکت در انتخابات
دعوت رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از بهره برداران بخش کشاورزی برای شرکت در انتخابات
مهرتبریز-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی ازمردم فهیم و به ویژه تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی این استان برای شرکت در انتخابات پیش رو دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛اکبر فتحی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در ایامی قرار داریم که برای شرکت در انتخابات آماده می شویم، باتوجه به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری را پیش رو داریم وهمیشه جوامع روستایی و عشایری در صحنه بودند و در انتخابات های کشور هم حضور حداکثری را داشتند، طبیعتاً در این انتخابات پیش رو هم حضور حداکثری خواهند داشت.

وی افزود: اما آنچه که ایجاب می‌کند ما بیش از پیش در این انتخابات شرکت بکنیم موقعیتی است که کشورمان در آن قرار دارد و توصیه هایی که مقام معظم رهبری نسبت به مشارکت در انتخابات دارند.

فتحی ادامه داد: مسئله اصلی ما هم در بخش کشاورزی، خلاهای قانونی است که برای توسعه بخش کشاورزی، حمایت از بخش کشاورزی، برای حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی در راستای ایجاد امنیت غذایی داریم. طبیعتاً با مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌توانیم به این اهداف دست پیدا کنیم، می‌توانیم نمایندگانی را به مجلس شورای اسلامی ارسال کنیم که دغدغه مند باشند و دغدغه های بخش کشاورزی را برطرف بکنند. همه باهم در انتخابات پیش رو، اعضای مجلس خبرگان و نمایندگان مجلس را گزینش خواهیم کرد و با حضور حداکثری هم در سرنوشت خودمان سهیم خواهیم شد و هم ثبات انقلاب خودمان را تضمین خواهیم کرد.