دومین روز نمایشگاه فیتور در حوزه مناطق آزاد
دومین روز نمایشگاه فیتور در حوزه مناطق آزاد
مهرتبریز-نشست محمدرضا رستمي معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه با مدیر عامل شرکت گردشگری Trail Blazer فعال در منطقه خاورمیانه و امريكاي جنوبي با پیشنهاد ايجاد نمايندگي اين شركت در یکی از مناطق آزاد باهدف جذب گردشگران اين حوزه براي سفر به ایران برگزار شد. 

مهرتبریز-نشست محمدرضا رستمی معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه با مدیر عامل شرکت گردشگری Trail Blazer فعال در منطقه خاورمیانه و امریکای جنوبی با پیشنهاد ایجاد نمایندگی این شرکت در یکی از مناطق آزاد باهدف جذب گردشگران این حوزه برای سفر به ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ،نشست دوم با حضور نمایندگان دببرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد و مدیر شرکت Destination Marketing مشاور نمایشگاه بین المللی گردشگری MITT یکی از بزرگترین نمایشگاه های جهان در قالب B2B برگزار شد.
این نمایشگاه بیشترین حجم مخاطب در صنعت گردشگری را از روسیه و سراسر جهان جذب خود می کند.
این نمایشگاه یکی از ۵ نمایشگاه بزرگ گردشگری در جهان است و در میان جامعه صنعت گردشگری بین المللی به خوبی شناخته شده است. درخلال این جلسه توافق شد در خصوص ارتقاء و توسعه گردشگری مناطق آزاد با برگزاری ورکشاپ های دوره ای، سفرهای آموزشی برای آشنایی مقاصد گردشگری( fam trip)، کنفرانس و تماس های فروش ارایه نمودند.