دکتر طهرانچی: همایش بین‌المللی حسابداری فرصتی برای تبادل دستاورد‌های علمی است
دکتر طهرانچی: همایش بین‌المللی حسابداری فرصتی برای تبادل دستاورد‌های علمی است
مهرتبریز- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به همایش بین‌المللی حسابداری گفت: این همایش فرصتی برای تبادل دستاورد‌های علمی در حوزه پایداری اقتصادی است.

مهرتبریز- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به همایش بین‌المللی حسابداری گفت: این همایش فرصتی برای تبادل دستاورد‌های علمی در حوزه پایداری اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ تبریز، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیامی به بیست و یکمین همایش ملی و سومین همایش بین‌المللی حسابداری ایران که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در حال برگزاری است، پیامی ارسال کرد.

در متن پیام دکتر طهرانچی که توسط آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز قرائت شد، آمده است: با حمد و سپاس به محضر باری تعالی و درود بر پیامبر خاتم و اهل بیت کریمش که چراغ راه بشریت هستند و با تبریک میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مهربانی و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع) برگزاری بیست و یکمین همایش ملی و سومین همایش بین‌المللی حسابداری فرصت مغتنمی است تا محققان و پژوهشگران به تبادل آخرین دستاورد‌های علمی در حوزه پایداری اقتصادی تاب‌آوری کسب و کار‌ها، راهکار‌های گزارشگری مالی شفاف، دقیق و کارآمد که مقدمه بهره‌وری و برنامه‌ریزی است باشند.

در متن این پیام اضافه شده است: مطمئناً پیگیری و تداوم اهداف همایش گامی بزرگ در راه اعتلای سرمایه‌های علمی و معنوی ایران اسلامی خواهد بود و بدیهی است برگزاری چنین همایشی در سطح ملی  و بین‌المللی می‌تواند راهگشای مناسبی برای رفع چالش‌ها و شناسایی استعداد‌ها در این حوزه به‌خصوص اقتصاد مقاومتی باشد.

در این پیام مطرح شده است: در مسیر عبور از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتالی دانشگاه‌ها به‌عنوان مرجعیت علمی، نقش محوری داشته و با استفاده از بستر‌های نوین نظیر سکو‌های نرم‌افزاری هوشمند توسعه اقتصاد و و مولد پایدار نقش بی‌بدیلی دارند و در این راستا برگزاری همایش‌های علمی قدمی بزرگ برای رسیدن به این هدف محسوب می‌شود.

در این پیام آمده است: همانگونه که در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی موضوع پایداری اقتصادی و رسیدن به سازمانی یادگیرنده هوشمند در دو ساحت فیزیکی مجازی مورد تأکید قرار گرفته، برگزاری این همایش و دستاورد‌های آن می‌تواند به‌عنوان گامی مؤثر در راستای گسترش دانش و کاربست آن برای دستیابی به این مهم تلقی شود.

در این پیام تأکید شده است: موجب افتخار است امروز دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه‌های اقتصادی و مالی به‌عنوان یکی از سرمایه‌های بزرگ علمی کشور کنار سایر محققان و پژوهشگران نقش مؤثری در ارائه آخرین یافته‌های علمی ایفا می‌کنند و می‌تواند در گام دوم انقلاب روشنگر افق‌های جدیدی در این زمینه باشد.

آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز ضمن قرائت پیام دکتر طهرانچی و خوشامد گویی به حاضران در همایش گفت: این همایش یکی از مهم‌ترین رویداد‌های پژوهشی حوزه مالی و حسابداری کشور بوده و دستاورد‌های این همایش عمدتاً بر بسیاری از تصمیمات مهم کشور در این حوزه تاثیرگذار است.

بیست و یکمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی حسابداری ایران با حضور بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، علی ثقفی مرد حسابدار ایران، جمع کثیری از اساتید و دانشجویان حسابداری کشور و مدیران ارشد حسابداری استان و کشور در سالن همایش استاد شهریار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵