دیدار جانشین بسیج رسانه استان با فرمانده تیپ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع
دیدار جانشین بسیج رسانه استان با فرمانده تیپ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع

مهرتبریز-جانشین سازمان بسیج رسانه استان پیش از ظهر چهارشنبه(۲۴ فروردین ماه)، با سرهنگ علی دلاور، فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع در آستانه “روز ارتش” در محل این تیپ دیدار و گفت‌و‌گو کرد. جواد بیرامزاده با اشاره به ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و با تبریک این روز به ارتشیان دلاور گفت: […]

مهرتبریز-جانشین سازمان بسیج رسانه استان پیش از ظهر چهارشنبه(۲۴ فروردین ماه)، با سرهنگ علی دلاور، فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع در آستانه “روز ارتش” در محل این تیپ دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

جواد بیرامزاده با اشاره به ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و با تبریک این روز به ارتشیان دلاور گفت: ارتش علاوه بر موفقیت در وظیفه ذاتی خود که حفظ امنیت مرز‌های کشور و بالا بردن قدرت کشور است، در مأموریت‌های ثانویه خود نیز به خوبی ایفای نقش کرده و همواره در یک میدان جهاد واقعی حضور یافته است. این روز را به همه ارتشیان سرافراز و علی الخصوص شما فرمانده تیپ و نیروهای تیپ ۲۵ تبریک می گوییم.

وی افزود: امروز نیروهای مسلح کشور در اوج اقتدار هستند و دشمنان با جنگ نرم قصد تضعیف این اقتدار و ضربه زدن به استقلال کشور را دارند.

جانشین سازمان بسیج رسانه استان نقش رسانه ها در جهاد تبیین و مقابله با جریان تحریف را کلیدی برشمرد و گفت: جهاد تبیین نباید به شعار و حرف محدود شود. سکوت و انکار راهکار مقابله با جنگ نرم دشمنان نیست.

وی افزود: رسانه های انقلابی می‌توانند از همین فضای مجازی [که به فرموده رهبر معظم انقلاب کلیدش در دستان خودشان هست] با جنگ نرم دشمنان مقابله کنند.

فرمانده تیپ ۲۵نیرو مخصوص واکنش سریع نیز گفت: اصحاب رسانه امروز افسران جنگ نرم و حاملان جهاد تبیین هستند. اصحاب رسانه دیده‌بانان تیز بین جامعه هستند که با نگاه هوشمندانه به رویداد ها و نیز تبیین، تحلیل و نقد عملکردها در جهت روشنگری و آگاهی جامعه تلاشی خستگی ناپذیر و موثر دارند.

سرهنگ علی دلاور افزود: امروز جنگ ها شکل مختلفی به خود گرفته اند که از جمله آن به تعبیر مقام معظم رهبری جنگ شناختی و ادراکی است که یکی از کارآمدترین و درعین حال خطرناکترین انواع جنگ هاست، جنگی که فرهنگ و امنیت کشور را مورد هدف قرار داده و می تواند با کمترین هزینه به اهداف مورد نظر خود برسد، وظیفه رسانه ها که خط مقدم مقابله با جنگ نرم هستند این است که روح امید را در دل مردم زنده کنند.

وی با اشاره به فرارسیدن ۲۹ فروردین و حماسه آفرینی های نیروی زمینی خاطرنشان ساخت: حفظ و ارتقا آمادگی رزمی از مهمترین مولفه های تیپ ۲۵ ارتش است و تمام توان تیپ در حوزه آموزش، تحرک، حفظ و ارتقاء آمادگی رزمی است.