دیدار صمیمی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با جانبازان سرافراز ۷۰ درصد استان در روز جانباز
دیدار صمیمی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با جانبازان سرافراز ۷۰ درصد استان در روز جانباز

مهرتبریز-نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، با تعدادی از جانبازان ۷۰ درصد استان در فضایی صمیمی دیدار کردند. به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم و عابدین خرّم در این دیدار که به میزبانی استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، از ایثار و […]

مهرتبریز-نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، با تعدادی از جانبازان ۷۰ درصد استان در فضایی صمیمی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم و عابدین خرّم در این دیدار که به میزبانی استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، از ایثار و استقامت جانبازان سرافراز در راه دفاع از انقلاب و میهن، قدردانی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان در سخنانی بر لزوم تلاش همگانی برای تقویت وحدت و صمیمیت بین آحاد مختلف مردم تاکید کرد و عمل به رهنمودهای امام راحل و سفارش‌های مقام معظم رهبری را راه عبور از مشکلات کشور دانست.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم همچنین دشمن‌شناسی را یکی از مصادیق جهاد تبیین عنوان کرد و گفت: شناخت دشمنان سبب می شود که بتوانیم نقشه های شوم آنان را با هوشیاری و آگاهی نقش بر آب کنیم.

وی با قدردانی از ایثارگری‌های پاسداران و جانبازان سرافراز، تاکید کرد: پافشاری روی اصول و ارزش های الهی و تقویت ارتباط با خدا، زمینه ساز پیشبرد نظام جمهوری اسلامی در مسیر ترقی و تعالی است.

استاندار آذربایجان شرقی نیز با تبریک روز جانباز، با اشاره به سهم اساسی جانبازان در پیروزی نهضت امام، گفت: ایثار و فداکاری جانبازان قابل ارزش گذاری و قدردانی نیست.

عابدین خرّم با تاکید بر اینکه نباید جانبازان در ادارات و سازمان ها مورد بی مهری قرار بگیرند، افزود: در دولت سیزدهم تمام تلاش‌مان این است که شعایر انقلاب مورد تکریم قرار گیرد و هیچ تکریمی بالاتر از تمرین جانبازان نیست.