بیمه قالیبافان را برای اولین بار در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کردم
بیمه قالیبافان را برای اولین بار در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کردم

مهرتبریز-احد عظیم زاده رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز گفت: موضوع بیمه قالیبافان، تسهیل در صادرات و نیز تخصیص تسهیلات بانکی برای فعالین حوزه فرش دستباف از مسائل مهم این حوزه است که برای اولین بار در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مطرح کرده و پیگیر آن هستیم . به گزارش خبرنگار ما، احد عظیم […]

مهرتبریز-احد عظیم زاده رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز گفت: موضوع بیمه قالیبافان، تسهیل در صادرات و نیز تخصیص تسهیلات بانکی برای فعالین حوزه فرش دستباف از مسائل مهم این حوزه است که برای اولین بار در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مطرح کرده و پیگیر آن هستیم .

به گزارش خبرنگار ما، احد عظیم زاده رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز اظهار داشت : براساس دعوتی که از بنده از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس برای حضور در جلسه با موضوع بررسی مسائل اقتصادی و همچنین فرش دستباف صورت گرفته بود وظیفه خود دانستم که پیگیر مطالبات فعالین حوزه فرش دستباف باشم .

عظیم زاده افزود : مقرر گردید تداوم جلسات با هیئت محترم کمیسیون اقتصادی مجلس به صورت دوره ای تا حصول نتیجه ای ملموس برای بازار فرش ادامه داشته و امیدواریم بتوانیم تجارب خود را در اختیار فعالین این حوزه گذارده تا دین خود را نسبت به فرش دستباف ایران ادا نماییم.
وی با اشاره به موضوع قاچاق برخی کالا ها و نیز بنگاه داری بانک‌ها گفت : در کشور ما بانک‌ها به جای اینکه بانکداری کرده و ارائه تسهیلات و نقل و انتقال پول نمایند بنگاه داری می کنند و تسهیلاتی که دولت و مجلس برای بهره مندی فعالین اقتصادی تصویب و تخصیص می دهند به شرکت های زیر مجموعه خود داده و سودهای کلان به جیب می زنند که این موجب متضرر شدن فعالین اقتصادی می‌شود و از سویی قاچاق بی‌رویه کالا و مواد اولیه ضربه مهلکی به پیگره تولید می زند.