شروع کلاس ها به صورت الکترونیکی از ۲۵ بهمن
شروع کلاس ها به صورت الکترونیکی از ۲۵ بهمن
مهرتبریز-دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی گفت: کلاسهای درسی دانشگاه پیام نور استان به صورت الکترونیکی از 25 بهمن شروع می شود.

مهرتبریز-دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی گفت: کلاسهای درسی دانشگاه پیام نور استان به صورت الکترونیکی از ۲۵ بهمن شروع می شود.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛کلاس های درسی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از ۲۵ بهمن ماه به صورت الکترونیکی برای کلیه دانشجویان دانشگاه نسبت به انتخاب واحد صورت گرفته، برگزار می شود.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن اعلام این خبر، گفت : برنامه درسی دانشجویان برای حضور در کلاسهای الکترونیکی دانشگاه، با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته و تلاش همکاران در ستاد استان و کلیه مراکز و واحدهای مجری، در سامانه lms بارگذاری شده است و از روز شنبه ۲۵ بهمن ماه به صورت منظم برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای رفع کمبودها و مشکلات و تامین نظر دانشجویان که در طول سال به ستاد استان منتقل شده بود ، گفت : همه ما به عنوان وظیفه خود در تلاش هستیم که شاهد هیچگونه نارسائی و مشکل نباشیم و از دانشجویان می خواهیم در صورت وجود مشکل یا داشتن نظر و پیشنهاد، از طریق مبادی اعلام شده، به روسای مراکز و واحدها اعلام نمایند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵