رئیس شورای اسلامی شهر تبریز مطرح کرد: نگاه ویژه مدیریت شهری تبریز به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز مطرح کرد: نگاه ویژه مدیریت شهری تبریز به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی

مهرتبریز-رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز نگاه ویژه‌ای بر حل مشکلات اتوبوسرانی و توسعه و نوسازی ناوگان در جهت خدمت رسانی بهینه به شهروندان دارند. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز با حضور در شرکت […]

مهرتبریز-رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز نگاه ویژه‌ای بر حل مشکلات اتوبوسرانی و توسعه و نوسازی ناوگان در جهت خدمت رسانی بهینه به شهروندان دارند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز با حضور در شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در جریان آخرین وضعیت این شرکت در حوزه خدمت رسانی به مردم قرار گرفتند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با توجه به کاستی های سالیان گذشته، اجماع نظر و حمایت همه جانبه‌ای از نوسازی و توسعه ناوگان اتوبوسرانی در بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز وجود دارد.

وی با اشاره به قراردادهای خرید و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی گفت: امیدواریم با تامین مالی قراردادهای منعقده شاهد افزایش تعداد اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی و رغبت بیشتر مردم به استفاده از آن و به تبع آن کاهش ترافیک و آلودگی هوا باشیم.

پرویز عباس نژاد مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت فعلی ناوگان، هوشمندسازی، اتوبوس های فعال و غیر فعال، میزان اعتبار مورد نیاز جهت رفع نقص اتوبوس های متوقفی، میزان درآمد و هزینه ها، مهمترین بدهی ها و مشکلات شرکت و آخرین اقدامات و برنامه های اتوبوسرانی در نوسازی و تجهیز ناوگان ارائه کرد.

در ادامه این جلسه دیگر اعضای شورای اسلامیشهر تبریز از جمله علی نوای باغبان، محمدحسن اسوتچی، فریدون بابایی، شهرام دبیری، غلامرضا احمدی، احد صادقی، روح الله دهقان نژاد و خانم حکیمه غفوری نیز به بیان نکته نظرات و راهکارهای مربوطه جهت کاهش مشکلات حمل و نقل عمومی تبریز و توسعه کمی و کیفی خدمات اتوبوسرانی بمنظور خدمات رسانی مطلوب به شهروندان تاکید کردند.
شایان ذکر است در پایان حاضرین جلسه از مجتمع تعمیرگاهی و توقفگاه مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بازدید کردند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵