راه‌اندازی سامانه ۱۳۷ در محدوده منطقه آزاد ارس
راه‌اندازی سامانه ۱۳۷ در محدوده منطقه آزاد ارس
مهرتبریز- ساختمان جدید واحد گشت و زمین منطقه آزاد ارس با حضور معاون عمرانی و زیربنایی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، سایر مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، مقامات مرزبانی و مسئولان شهرستان افتتاح شد.

مهرتبریز-ساختمان جدیدواحد گشت و زمین منطقه آزاد ارس با حضور معاون عمرانی و زیربنایی،معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، سایرمدیران سازمان منطقه آزاد ارس، مقامات مرزبانی و مسئولان شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس در آیین افتتاح ساختمان جدید واحد گشت زمین منطقه آزاد ارس گفت: این واحد تنها واحد حفاظتی اراضی منطقه آزاد ارس می‌باشد که وظیفه حفاظت از اراضی ملی تحت مالکیت سازمان، ممانعت از ساخت و سازهای غیرمجاز، ممانعت از تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی محدوده و جلوگیری از برداشت‌های غیرمجاز از منابع ملی و غیره را عهده‌دار است.

نورمحمدی از راه‌اندازی سامانه ۱۳۷ در محدوده منطقه آزاد ارس خبر داد و افزود: این سامانه جهت ارسال گزارشات مردمی را‌ اندازی شده است که شهروندان می‌توانند طی تماس با ۱۳۷ گزارشات خود از قبیل موضوعات خدمات شهری، فضای سبز و ساخت و سازهای غیرمجاز را اعلام نمایند.

وی تصریح کرد: در ۱۱ ماه گذشته، ۳۰۰ مورد تخلف تغییر کاربری و ۵۰ هکتار تصرفات غیرمجاز اراضی توسط این واحد مورد پیگیری قرار گرفته و بعد از طی مراحل تنظیم صورتجلسه ضابطین قضایی و بررسی کارشناسی مدیریت امور کشاورزی توسط مدیریت امور حقوقی، پرونده‌های حقوقی تشکیل گردیده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵