راه‌اندازی واحد خدمات مشاوره‌ای رایگان برای سازندگان و سرمایه‌گذاران
راه‌اندازی واحد خدمات مشاوره‌ای رایگان برای سازندگان و سرمایه‌گذاران

مهرتبریز-سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز از راه اندازی واحد ارائه خدمات مشاوره ای رایگان برای سازندگان و سرمایه گذاران در محل این معاونت خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ محمد عزتی با اعلام این خبر گفت: این واحد با هدف راهنمایی شهروندان و جلوگیری از واسطه گری ها راه اندازی شده […]

مهرتبریز-سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز از راه اندازی واحد ارائه خدمات مشاوره ای رایگان برای سازندگان و سرمایه گذاران در محل این معاونت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ محمد عزتی با اعلام این خبر گفت: این واحد با هدف راهنمایی شهروندان و جلوگیری از واسطه گری ها راه اندازی شده و همه روزه آماده ارائه خدمات رایگان به عموم شهروندان است.
وی افزود: در این واحد خدمات مختلفی نظیر مشاوره در رابطه با ضوابط و مقررات، کمیسیون ماده صد، کمیسیون ماده پنج، بافت تاریخی، حریم و … ارائه شده و پاسخگوی سئوالات و نیازمندی های همه مراجعان خواهد بود.
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز اظهار کرد: اجرای سیاست های شفاف سازی، تکریم ارباب رجوع و تسریع امور از اهداف اصلی این معاونت بوده و در دستور کار همه واحدهای آن قرار گرفته است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵