رد شایعه استفاده از اتوبوس‌های دست‌دوم در تبریز
رد شایعه استفاده از اتوبوس‌های دست‌دوم در تبریز
مهر تبریز: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه شایعه استفاده از اتوبوس‌های فرسوده سایر کلانشهرها در تبریز را رد کرد.

به گزارش مهر تبریز، پرویز عباس نژاد ضمن رد اخبار منتشره در برخی خبرگزاری‌ها در مورد فعالیت اتوبوس‌های فرسوده سایر کلانشهرها در تبریز گفت: هیچ اتوبوسی خارج از خودروهای سازمانی این شرکت در ناوگان حمل و نقل درون شهری تبریز فعالیت نمی‌کند.

وی گفت: خبر مذکور بدلیل تشابه آرم یکی از شرکت‌های حمل و نقل درون‌شهری بخش خصوصی اتوبوسرانی تبریز با یکی از کلانشهرها بوده است و طبق قرارداد جاری از اتوبوس‌های شرکت واحد تبریز برای خدمات دهی به شهروندان استفاده می کند.

عباس نژاد تاکید کرد: اتوبوس‌های با عمر بالا و فرسوده با اتمام قرارداد، بتدریج از خطوط خارج و جای خود را به اتوبوس‌های نو می دهند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به خرید ۱۴۷ دستگاه اتوبوس از سال ۱۴۰۱ تاکنون و نیز آزادسازی ۵۲ دستگاه اتوبوس سرویس کارخانجات و شرکت ها و تزریق آنها به خطوط کم برخوردار و مشکل‌دار گفت: علاوه بر موارد فوق با تلاش‌های شهردار تبریز و مساعدت اعضای شورای اسلامی شهر در سال جاری نیز خرید ۱۵۰ دستگاه اتوبوس نو به تصویب رسیده که گامی اساسی در استمرار نوسازی ناوگان و جبران عقب ماندگی های گذشته است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵