رسالت راهیان نور نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان کشور است
رسالت راهیان نور نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان کشور است

مهرتبریز-فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز در مراسم اعزام اولین کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: رسالت راهیان نور، نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان کشور است. سرهنگ پاسدار پوراسماعیل از اعزام سه کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی و جنگی خبر داد و افزود: در مرحله اول ۶ […]

مهرتبریز-فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز در مراسم اعزام اولین کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: رسالت راهیان نور، نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان کشور است.
سرهنگ پاسدار پوراسماعیل از اعزام سه کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی و جنگی خبر داد و افزود: در مرحله اول ۶ اتوبوس متشکل از ۳۵۰ نفر همراه با عوامل اجرایی ناحیه امامت رهسپار مناطق عملیاتی شدند، که دو کاروان دیگر نیز در هفته آتی اعزام خواهند شد.
وی با بیان اینکه آیندگان باید بدانند که آرامش کنونی نشأت گرفته از چه رشادت ها و حماسه هایی است، گفت: نسل باکری ها در ایران اسلامی همچنان در قالب گروه های جهادی رنگ و بوی رشادت و از خود گذشتگی یادگاران هشت سال دفاع مقدس را زنده نگه داشته اند.
پوراسماعیل با یادآوری نقش مردم در حفظ ارزش های دوران دفاع مقدس تصریح کرد: این ارزش ها را مردم ایجاد کرده و در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت هم مردم بودند که به صحنه آمده و پشتیبان نظام بودند.
وی با بیان اینکه برگزاری اردوهای راهیان نور در راستای تداوم پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی است، افزود: حضور جوانان و بسیجیان در قالب راهیان نور در مناطق جنگی، موجب تحریف نشدن ارزش های دفاع مقدس و نهادینه شدن ارزش ها انقلاب در بین نسل جوان جامعه خواهد بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵