رعایت حقوق مصرف کنندگان زمینه ساز توسعه فعالیت های مولد است

 

 

 

به گزارش مهر تبریز ، حسین نجاتی پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره نامگذاری سال جدید با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام مقام معظم رهبری گفت: موضوع حمایت از حقوق مصرف کننده، ترغیب بنگاه های اقتصادی به رعایت حقوق مصرف کنندگان و خریداران از موضوعات بسیار مهم در جوامع امروزی است.

وی در ادامه خاطر نشان شد: امروزه موضوع حمایت از حقوق مصرف کننده، ترغیب بنگاه های اقتصادی به رعایت حقوق مصرف کنندگان و خریداران هم توسط دولت ها و هم توسط بنگاه های اقتصادی به عنوان راهبردی مناسب در توسعه و پیشرفت فعالیت های مولد و هدایت جریان تولید به سمت مصرف بهینه محسوب می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی افزود: در جامعه ما نیز با نظر به تاکیدات دین مبین اسلام به رعایت حق الناس، احترام به خریدار و رعایت حقوق آن ها به عنوان یک رکن مهم تلقی شده و مورد توجه و تاکید است.

نجاتی در پایان گفت: در راستای تحقق سیاسیت های اقتصاد مقاومتی و رهنمودهای مقام معظم رهبری باید به گونه ای فعالیت کنیم که هم کالاهایمان از کیفیت و کمیت کافی و بالا برخوردار باشند، هم بهره وری در مصرف انرژی ملاک قرار گیرد تا بر اساس برنامه ریزی های اتخاذ شده، صنایع در عین سودآوری، رشد نامعقولی در قیمت نداشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها