رفع مشکلات و پیگیری مسائل شهروندان از وظایف مدیریت شهری است
رفع مشکلات و پیگیری مسائل شهروندان از وظایف مدیریت شهری است

مهرتبریز-رییس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: رفع مشکلات و پیگیری مسائل شهروندان از وظایف اصلی مدیریت شهری است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛روح‌الله دهقان‌نژاد در حاشیه بازدید شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از مناطق حاشیه‌نشین اظهار کرد: مسیری که امروز اعضای شورای شهر تبریز به همراه شهردار […]

مهرتبریز-رییس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: رفع مشکلات و پیگیری مسائل شهروندان از وظایف اصلی مدیریت شهری است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛روح‌الله دهقان‌نژاد در حاشیه بازدید شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از مناطق حاشیه‌نشین اظهار کرد: مسیری که امروز اعضای شورای شهر تبریز به همراه شهردار از آن بازدید کردند می‌توان گفت شاید یکی از مناطق بسیار مشکل دار تبریز به شمار می‌رود.

وی عنوان کرد: رفع مشکلات و پیگیری مسائل شهروندان از وظایف اصلی مدیریت شهری است.

دهقان‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص طرح مسیرگشایی این محدوده توضیح داد: مقرر شده طی سال ۱۴۰۱ تغییری در این منطقه را شاهد باشیم و در همین راستا اعضای شورای شهر هم در تلاش است تا با پیگیری اقدامات را به سمت پیشرفت سوق دهد.

رییس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هر شهروند اگر به فکر رشد و توسعه منطقه خود باشد و با شهرداری همکاری کند طبیعتا باری از مشکلات حل  می‌شود، اهالی مناطق حاشیه‌نشین هم دغدغه‌مند بوده و حتما همراه ما خواهند بود تا در سریع‌ترین زمان این طرح به اتمام رسید.