رهبری بهترین حامی و مدافع برجام هستند

مهرتبریز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ضرورت استفاده از فرصت های ایجاد شده در برجام گفت: رهبری بهترین حامی و مدافع برجام هستند.
به گزارش مهر تبریز، محمدرضا عارف عصر امروز دو شنبه در جمع مردم شهرستان مرند با بیان اینکه دولت تدبیر و امید، وارث ۶٠٠ هزار میلیارد تومان بدهی دولت گذشته است، ادامه داد: این رقم در حدود ٢٠ سال بودجه عمرانی کشور است.

منتخب اول مردم تهران در انتخابات مجلس دهم تصریح کرد: هر چند مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در کشور وجود دارد اما در گفتمان اصلاحات نگاه همیشه مثبت است و از کسانی که با فسادها و مشکلات مبارزه می کنند حمایت و تشویق می کنیم و به جای لعنت افراد ایجاد کننده این مشکلات آنها را دعا به هدایت می کنیم.

وی با اشاره به اینکه وظیفه همگی ما بهره مندی حداکثری از دستاورد های برجام به نفع کشور است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای بهترین حامی و مدافع برجام بودند.

عارف سپس گفت: رفتار مدعیان ولایت را در مجلس دیدیم و مشاهده کردیم که عده ای، بی انصافی خود را به حد اعلی خود رساندند و به فرزندان مومن و متعهد این نظام، اهانت کردند.

وی سپس گفت: مردم غیور و همیشه در صحنه جمهوری اسلامی با حرکات خودشان در تمامی برهه‌ها، مسئولان را مدیون خودشان کرده اند و به همین دلیل، خدمتگذاری به این مردم، افتخاری بسیار بزرگ است.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان، مهد گفتمان اصلاحات و اصلاح طلبی است، گفت:مردم کشور و به خصوص آذربایجان شرقی در خلق حماسه ۲۴ خرداد که حماسه تغییر در قوّه مجریه برای پاسخگویی به نیازهای مردم بود سهم بالایی داشتند.(خبرگزاری مهر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها