روابط عمومی در سپاه باید مبلغ گویش انقلابی سپاه باشد
روابط عمومی در سپاه باید مبلغ گویش انقلابی سپاه باشد
مهرتبریز-فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در مدیریت افکار عمومی گفت: روابط عمومی‌های سپاه باید مروج و مبلغ گویش انقلابی سپاه باشند.

به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی؛ سردار اصغر عباسقلی زاده در همایش مسئولان نواحی سپاه عاشورا و خبرنگاران افتخاری بسیج افزود: روابط عمومی‌ها در سپاه باید با تعامل با روابط عمومی دیگر سازمان‌ها افکار جامعه را به سمت گویش انقلابی سوق دهند.

وی مدیریت افکار عمومی را مهم‌ترین مسأله عنوان و بیان کرد: امروز دشمن از طریق افکار عمومی تلاش دارد علیه ما استفاده کند که با مدیریت درست افکار عمومی و تبلیغات امید آفرین می‌توان با آن مقابله کرد.

سردار عباسقلی زاده اضافه کرد: اگر دنبال آفند در جنگ تبلیغاتی دشمن هستیم باید با همت شبانه روزی، استفاده از تجربیات و برگزاری جلسات هم اندیشی تلاش کنیم تا بتوانیم در این جنگ حرف اول را بزنیم.

وی یادآور شد: سپاه امروز افتخار جهان اسلام و موجب شکست دشمنان در سایه رهنمود‌های رهبر انقلاب است و به برکت منویات امامین انقلاب افکار دنیا را متحول کرده است ولی از نظر رسانه‌ای ضعف داریم و باید آن را جبران کنیم.

فرمانده سپاه عاشورا اضافه کرد: پس از شهادت سردار سلیمانی شاهد خیزشی در دنیا بودیم، پس از طوفان الاقصی نیز خیزش دوم را طی چند ماه اخیر دیدیم و در یک ماه اخیر شاهد خیزش‌های عظیمی از دانشگاهیان که پس از عملیات وعده صادق که نامگذاری آن نیز نشانگر عمل گرایی ما است هستیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا هم اظهار کرد: بسیج امروز باید مطالبه گر بوده و از انقلاب و ولایت جانانه دفاع کند.
حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی افزود: بسیج همیشه جلودار است و هر جا احساس نیاز می کند وارد می شود چنانچه یک جوان نترس بسیجی با دفاع از انقلاب و اسلام، فضا را در دانشگاه تغییر می دهد.

وی تصریح کرد: آنها که ادعا دارند باید در مقابل دشمنان انقلاب بایستند و واهمه نکنند چرا که اگر دیروز جهاد مبارزه در خاکریزهای دوران دفاع مقدس بود امروز معنی جهاد یعنی تلاش در همه عرصه های تاثیرگذار است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵