روان سازی تردد در محور شرقی شهر با طرح تقاطع غیر همسطح گلپارک
روان سازی تردد در محور شرقی شهر با طرح تقاطع غیر همسطح گلپارک

مهر تبریز:شهردار تبریز در بازدید از آخرین مراحل تکمیلی پروژه تقاطع غیر همسطح گلپارک، بر لزوم تسریع در روند اتمام و همچنین اجرای طرح‌های ویژه زیباسازی پروژه تاکید کرد. به گزارش مهر تبریز،دکتر صادق نجفی، در این بازدید خاطرنشان کرد: طرح تقاطع غیر همسطح گلپارک، از لحاظ فنی، جزو پروژه های مهم در حوزۀ ترافیک بوده […]

مهر تبریز:شهردار تبریز در بازدید از آخرین مراحل تکمیلی پروژه تقاطع غیر همسطح گلپارک، بر لزوم تسریع در روند اتمام و همچنین اجرای طرح‌های ویژه زیباسازی پروژه تاکید کرد.

به گزارش مهر تبریز،دکتر صادق نجفی، در این بازدید خاطرنشان کرد: طرح تقاطع غیر همسطح گلپارک، از لحاظ فنی، جزو پروژه های مهم در حوزۀ ترافیک بوده و از اهمیت زیادی در جهت روان سازی تردد در محور شرقی شهر برخوردار است.

وی با اشاره به رویکردهای عمرانی سه سال اخیر شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: این طرح به لحاظ عمرانی تکمیل شده و با اتمام مراحل اجرائی، موجب اتصال اتوبان پاسداران به کمربندی میانی خواهد بود.

شهردار کلانشهر تبریز همراهی شهروندان محدوده اجرای پروژه قدردانی کرد و افزود: خرسندیم که مطابق دو سه سال اخیر، روند توسعه و عمران شهر، همچنان بانشاط پیگیری می‌شود.

تقاطع غیر همسطح گلپارک به طول ۶۲۰ متر طول در دو باند رفت و برگشت شمالی و جنوبی طراحی و اجرا شده و به زودی به بهره برداری می‌رسد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵