روزهای خوب ورزش تبریز در راه است افتتاحیه جام رمضان
روزهای خوب ورزش تبریز در راه است افتتاحیه جام رمضان

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار شامگاه امروز در آیین افتتاحیه مسابقات فوتسال و والیبال جام رمضان، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ورزشکاران حاضر در سالن اظهار کرد: آموزش و حمایت از ورزشکاران در کلیه‌ رشته‌های ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت و در کنار آن تلاش می‌کنیم با توسعه زیرساخت‌ها […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار شامگاه امروز در آیین افتتاحیه مسابقات فوتسال و والیبال جام رمضان، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ورزشکاران حاضر در سالن اظهار کرد: آموزش و حمایت از ورزشکاران در کلیه‌ رشته‌های ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت و در کنار آن تلاش می‌کنیم با توسعه زیرساخت‌ها در تمام رشته‌های ورزشی مسابقاتی برگزار شود.

وی افزود: امیدوارم روزی برسد که شاهد حضور شما ورزشکاران در عرصه‌های قهرمانی در سطح ملی و بین‌المللی باشیم و شما نیز الگوهایی مناسب برای سایر جوانان و نوجوانان شهر باشید.

هوشیار تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش و حمایت از ورزشکاران در تمام رشته‌های ورزشی، دوباره شاهد شکوفایی ورزش تبریز همچون گذشته باشیم.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: افزایش شور و نشاط اجتماعی، سلامت عمومی و توسعه ورزش همگانی از برنامه‌های شهرداری در حوزه‌های اجتماعی است

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵