رونمایی از سامانه امداد هوشمند و مساکن مددجویی در تبریز
رونمایی از سامانه امداد هوشمند و مساکن مددجویی در تبریز

به گزارش مهرتبریز، رئیس جمهور ضمن رونمایی از سامانه امداد هوشمند پروژه‌های توانمندسازی خانوار‌های کمیته امداد، واحد‌های مسکونی احداث شده برای مددجویان را نیز افتتاح کرد. استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح نمادین طرح‌های خودکفایی و مساکن مددجویی کمیته امداد آذربایجان شرقی و جشن سالروز تاسیس کمیته امداد رسیدگی به حال محرومین را از ارزش‌های […]

به گزارش مهرتبریز، رئیس جمهور ضمن رونمایی از سامانه امداد هوشمند پروژه‌های توانمندسازی خانوار‌های کمیته امداد، واحد‌های مسکونی احداث شده برای مددجویان را نیز افتتاح کرد.
استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح نمادین طرح‌های خودکفایی و مساکن مددجویی کمیته امداد آذربایجان شرقی و جشن سالروز تاسیس کمیته امداد رسیدگی به حال محرومین را از ارزش‌های دینی و ملی عنوان کرد گفت: باید رسیدگی به امور محرومین در اولویت قرار گیرد.
عابدین خرّم با بیان اینکه کمیته امداد یادگار امام (ره) است، افزود: توانمندسازی مددجویان حرکت ارزشمندی است که باید به آن توجه ویژه‌ای قرار گیرد.
وی ادامه داد: محرومین، ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند و هر چه به اینان خدمت شود ارزش دارد.
استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر خودکفا کردن مددجویان گفت: رسیدگی به وضعیت فرهنگی و تحصیلی فرزندان مددجو در اولویت باشد.
وی به واحد‌های کوچک اشتغال‌زایی ایجاد شده توسط کمیته امداد برای مددجویان اشاره کرد و گفت: این اقدام ارزشمندی است صورت گرفته و جای تقدیر دارد و یکی از راه‌های مهم رفع بیکاری است.
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی نیز با ارایه گزارش عملکردی از اقدامات این نهاد گفت: رسالت اصلی کمیته امداد توانمندسازی جامعه هدف است.
غلامعلی ملامهدی افزود: در این مراسم همزمان با سراسر کشور ۱۴۴۱ واحد مسکن مددجویی نیز افتتاح شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵