رژیم صهیونیستی امتداد جریان دشمنی با اهل بیت و فاطمه (س) است
رژیم صهیونیستی امتداد جریان دشمنی با اهل بیت و فاطمه (س) است
مهر تبریز: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: امروز اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم جعلی و موقت نمود عینی همان جریان و نگاهی هستند که به دنبال دشمنی و ضربه زدن به مکتب اهل بیت و به ویژه فاطمه زهرا (س) بودند.

به گزارش مهر تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی در آئین «شکرانه خدمت» مراسم تجلیل از عوامل برگزاری برنامه محفل اشک مقدس دهه اول محرم در شهرستان اهر با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) نه تنها پناه مردمان و اهل زمین بلکه حجت و محور ائمه معصومین (ع) و الگو و اسوه ای آسمانی است و حریم و حرمت الهی دارد.
وی ادامه داد: جایگاه بانوی دو عالم به حدی والاست که حتی حضرت عزرائیل هنگام فوت پیامبر اکرم (ص) و خود حضرت فاطمه (س) اذن ورود می طلبد و صدیقه کبری (سلام الله) مادر همه مومنان الهی از ازل تا ابد و حضرت اباعبدالله نیز پدر همه مومنان از ابتدا تا انتهای خلقت هستند.
حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: به عقیده آلوسی از مفسران سنی قرآن حتی در سوره دهر که آیاتی از آن در حق اهل بیت (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) نازل شده و نعمات بهشتی را می شمارد، حرمت زهرای مرضیه (س) را نگه می دارد و سخنی از حوریان بهشتی نمی آورد و پیامبر اسلام نیز می فرمایند با حضور دخترم زهرا (س) شمیم بهشت را احساس می کنم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: امام صادق (ع) در پاسخ به حکمت نامگذاری دخت نبی مکرم اسلام به نام مبارک زهرا نیز می فرمایند به فرموده حضرت گرسول (ص) عالم از نور صدیقه کبری آفریده شده و زهرا (س) تجلی نور الهی است.
حجت الاسلام حسینی گفت: اگر در ابن ایام بر آنهایی که به اهل بیت و به ویژه فاطمه زهرا (س) ظلم و دشمنی کردند، لعن و نفرین می فرستیم، باید در مورد همان جریان و نگاهی که امروز نیز به دنبال ضربه زدن به مکتب اهل بیت هستند، روشنگری و مقابله کنیم و اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم جعلی و موقت نمود عینی همان جریان هستند و به گفته امام موسی صدر اگر اسرائیل و شیطان در مقابل هم قرار گیرند، ما در کنار شیطان با اسرائیل خواهیم جنگید.