رکورد شکنی بی سابقه شرکت سیمان صوفیان در تولید کلینگر و تحویل سیمان
رکورد شکنی بی سابقه شرکت سیمان صوفیان در تولید کلینگر و تحویل سیمان
مهرتبریز- مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان گفت: با عملکرد خوب توانست در شش ماهه نخست سال 1402 نسبت به تولید کلینگر و تحویل سیمان در مدت مشابه 10 سال اخیر رکورد تولید کلینگر و تحول سیمان را به ثبت رساند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سعید دلفکار  با تأکید بر اینکه ما خود را در قبال مشتریان مسئول و پاسخگو مي دانيم و بر ثبات کيفيت محصولات تأکيد مي ورزيم گفت: رکورد شکنی و افزایش راندمان تولید کلینگر و تحویل سیمان در شش ماهه نخست سال 1402 در راستای منویات مقام معظم رهبری و اقدام عملی به شعار سال 1402 ” مهار تورم و رشد تولید” بوده و همچنین در سایه اهتمام، وحدت و همدلی تمامی همکاران زحمتکش و پرتلاش صورت گرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

دلفکار بر شیوه های نوین بازاریابی و مشتری مداری اشاره کرده و گفت: با تلاش و همت تک تک همکاران در شش ماهه نخست سال توانستیم با تولید 589/035/1 تن کلینگر و 684/086/1 تن تحویل سیمان نسبت به مدت مشابه 10 سال اخیر یک عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

ایشان تصریح کرد: امیدواریم با توسعه بازار و ارتقاء خدمات به مشتريان، روند بهبود مستمر فرآيندهاي سازماني را در جهت فروش محصولات شرکت تحقق بخشيده و شركتي سرآمد در صنعت سيمان كشور باشیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵