زمینه‌ همکاری‌‌های خدماتی و زیباسازی تبریز و هامبورگ باید وارد حوزه‌های عملی شود

مهر تبریز: شهردار تبریز در دیدار با مدیر خدمات شهری شهرداری هامبورگ، بر لزوم تبادل تجربیات و همکاری‌های خدماتی و اجرایی تاکید کرد.

به گزارش مهر تبریز، دکتر صادق نجفی، در این دیدار، با اشاره به این‌که روابط تبریز و هامبورگ، در حال گسترش است، گفت: این روند باید وارد حوزه‌های عملی شده و در قالب‌ همکاری‌های متقابل، چشمگیر باشد.

وی با اشاره به برنامه‌های گسترده شهرداری تبریز، اظهار داشت: توجه ویژه‌ای که شهرداری تبریز در حوزه‌های خدماتی،مدیریت پسماند و محیط زیست، مد نظر قرار داده، از فرصت‌های مهم سرمایه‌گذاری شهری به شمار می‌رود.

شهردار تبریز تصریح کرد: با توجه به پیشینه همکاری‌های ایران و آلمان در حوزه‌های مختلف صنعتی، مصمم هستیم که ارتباطات موثری را با شهر هامبورگ پایه‌گذاری کنیم.

وی یادآور شد: شهرداری تبریز در سال‌های اخیر، اقدامات مهمی در حوزه تفکیک و بازیافت زباله و همچنین خدمات مکانیزه شهری، صورت داده است؛ این اقدامات می‌تواند با ورود فناوری‌های مدرن شهرداری هامبورگ، در سطح گسترده‌تری پیگیری شود.

امیر خدمتی مقدم، مدیر خدمات شهری و زیباسازی شهرداری هامبورگ نیز در این دیدار، با ارایه گزارش مصوّر از مراحل جمع‌آوری، تفکیک و تبدیل زباله به انرژی‌های نو، فناوری‌های خدماتی و زیباسازی شهرداری هامبورگ را مهیای همکاری با برنامه‌های خدمات شهرداری تبریز عنوان کرد.

وی اظهار داشت: برنامه‌های توسعه‌محور شهرداری تبریز، با ورود بخش‌های سرمایه‌گذاری، قطعاً پویا و تاثیرگذار، پیگیری می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها