ساخت بزرگترین دهکده ورزشی شمالغرب کشور در شهر جدید سهند کلید خورد
ساخت بزرگترین دهکده ورزشی شمالغرب کشور در شهر جدید سهند کلید خورد

مهرتبریز-در آستانه میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) ساخت بزرگترین دهکده ورزشی شمالغرب کشور در شهر جدید سهند با صدور پروانه آن کلید خورد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛به همین منظور مدیرعامل شرکت عمران و هیئت همراه با علایی شهردار، رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر جدید سهند دیدار و گفتگو کردند. در […]

مهرتبریز-در آستانه میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) ساخت بزرگترین دهکده ورزشی شمالغرب کشور در شهر جدید سهند با صدور پروانه آن کلید خورد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛به همین منظور مدیرعامل شرکت عمران و هیئت همراه با علایی شهردار، رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر جدید سهند دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار مدیرعامل شرکت عمران با تبریک نیمه شعبان و روز شهردار به شهردار سهند ، از تعامل و همکاری مثبت و خوب مجموعه شهرداری و شورای شهر با شرکت عمران خبر داد.
دکتر عباس مصطفوی با بیان جایگاه ارزشمند شهردار در اداره شهر گفت : به حول و قوه الهی همکاری های سالم که بین دو مجموعه هست ، بزرگترین گره های شهری گشوده خواهد شد ، بطوریکه علاوه بر صدور پروانه های ساختمانی پروژه های نهضت ملی مسکن در دولت انقلابی، پروانه ساختمانی بزرگترین دهکده ورزشی شمالغرب کشور صادر شد که نوید بخش این است که این شهر بزودی به قطب ورزشی کشور تبدیل خواهد شد.
مدیرعامل شرکت عمران افزود : سرمایه‌گذار قول مساعد دادند تا شهریور ماه سال آتی ، از فاز اول دهکده ورزشی بهره‌برداری شود.
در خاتمه پروانه ساختمانی بزرگترین دهکده ورزشی به سرمایه‌گذار پروژه تحویل شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵