سارقان منازل تبریز دستگیر شدند
سارقان منازل تبریز دستگیر شدند
مهر تبریز: فرمانده انتظامي استان آذربایجان شرقی از دستگيري سارقان حرفه اي منزل و اماکن خصوصي با 48 فقره سرقت در تبريز خبر داد.
به گزارش مهر تبریز، سردار “علی محمدی” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و اماکن خصوصی در شهر تبریز ، بلافاصله مراتب در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از بررسی صحنه های سرقت با اقدامات فنی و تخصصی موفق به شناسایی متهمان شدند و با توجه به اینکه آنها قصد فروش اموال مسروقه در استان تهران را داشتند پس از اخذ مجوز قضائی و با اشرافیت اطلاعاتی در یکی از استان های همجوار طی یک عملیات منسجم پلیسی ۳ نفر مرد و یک زن را دستگیر که در ادامه مقادیری اموال و یک دستگاه خودروی خارجی مسروقه کشف و مالخر نیز دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شدند .
سردار “محمدی” تصریح کرد: متهمان دستگیر شده پس از مواجه شدن با مدارک و مستندات ارائه شده توسط کارآگاهان  به ۴۸ فقره سرقت از منازل و اماکن خصوصی در شهر تبریز به ارزش ۵۰ میلیارد ریال اعتراف کردند..
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهمان با صدور قرار روانه زندان شدند، از شهروندان درخواست کرد: در زمان ترک منزل اقدامات ایمنی و پیشگیری از سرقت را رعایت کنند چرا که هر گونه اقدام پیشگیرانه می تواند فرصت ارتکاب سرقت را از سارقان سلب کند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵