سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش
سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش
مهر تبریز: فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال غرب ارتش از شناسایی، سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش خبر داد.

به گزارش مهر تبریز،امیرسرتیپ دوم عظیمی در مراسم تجلیل از سربازان نمونه پدافند هوایی شمال غرب اظهار داشت: کارکنان وظیفه از عناصر مهم قدرت دفاعی کشور و یکی از پایه‌های اصلی نیرو‌های مسلح هستند و نقش موثر و برجسته‌ای در حفظ و حراست از کشور دارند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی‌های خوبی برای شناسایی، سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش صورت گرفته است افزود: مهارت آموزی کارکنان وظیفه به صورت جدی در دستور کار پدافند هوایی قرار دارد و این امر باعث پویایی و طراوت یگانی و ارتقای روحی، روانی و انگیزشی سربازان شده است.

فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال غرب ارتش بااشاره به اینکه حضور پسران جوان کشور در نیرو‌های مسلح از اهمیت خاصی برخوردار است گفت: بهره مندی مطلوب و هوشمندانه از این سرمایه‌های بزرگ کشور کمک شایانی به ارتقا و توسعه امنیت ملی کشور می‌کند.

امیر سرتیپ دوم عظیمی تاکید کرد: سربازان عزیز با حضور در صعب العبورترین مناطق مرزی کشور در کنار سایر کارکنان در ارتقای آمادگی رزمی و افزایش توان عملیاتی نیرو‌های پدافندهوایی نقش بسزایی دارند.

وی دوران خدمت مقدس سربازی را فرصتی ارزشمند و طلایی دانست و خاطرنشان کرد: جوانان ایران اسلامی نقش مثبت و اثرگذاری در تداوم حیات پربرکت انقلاب اسلامی داشته‌اند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵