سازمان بسیج شهرداری‌ها نقش موثری در افزایش نشاط اجتماعی جامعه دارد
سازمان بسیج شهرداری‌ها نقش موثری در افزایش نشاط اجتماعی جامعه دارد
مهرتبریز-شهردار تبریز گفت: مشارکت فعال سازمان‌ بسیج شهرداری ها نقش موثری در عمل به رسالت اجتماعی و نشاط افزایی در شهرهای کشور دارد.

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار در دومین همایش هم‌اندیشی مسئولان بسیج شهرداریهای مراکز استان‌های کشور اظهار کرد: بر اساس فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب، بسیج یکی از نهادهای مردمی است که نقش موثری در بسترسازی و نیل به تمدن ایرانی اسلامی ایفا می کند. برهمین اساس، سازمان‌بسیج در شهرداری ها با برنامه ریزی دقیق و احصا مسائل می توانند، نقش بی بدیلی در ایجاد بستر مناسب در بسیاری از فعالیت‌ها ایفا کنند.

وی با اشاره به ضرورت تشریح فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع رسانی مطلوب اقدامات بسیج شهرداری‌ها، افزود: اهتمام ویژه شهرداری‌ها به کارکردهای اجتماعی و ترویج و توسعه ورزش باهدف نشاط افزایی در بین جوانان از جمله محورهای است که سازمان بسیج شهرداری ها می‌توانند، مشارکت فعالی در آن داشته باشند.

شهردار تبریز ضمن قدردانی از فعالیت‌ها و هماهنگی های سازمان بسیج شهرداری تبریز در برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم‌های ملی و مذهبی، خاطر نشان کرد: آسیب‌های اجتماعی در شهرها از دیگر موضوعاتی است که می تواند با هم افزایی بین نهادهای مختلف کاهش یابد.

هوشیار با بیان اینکه راهکارهای پیشنهادی جلسات هم اندیشی و خردجمعی روسای سازمان‌های بسیج شهرداری‌ها را می‌توان در مجمع کلانشهرهای کشور مطرح و بررسی کرد، گفت: مجمع کلانشهرهای کشور محفل مطلوبی برای واکاوی و اجرایی کردن راهکارهای سازمان بسیج شهرداری ها است.

گفتنی است، دومین همایش هم‌اندیشی و هم‌افزایی مسئولان بسیج شهرداریهای مراکز استان‌های کشور صبح امروز به میزبانی شهرداری تبریز برگزار شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵