سازمان جهادکشاورزی استان آماده همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در اجرای پروژه های کلان است
سازمان جهادکشاورزی استان آماده همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در اجرای پروژه های کلان است

مهرتبریز: رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: سازمان جهادکشاورزی استان آماده همکاری با قرارگاه خاتم الانبیاء در اجرای پروژه های کلان است.

به گزارش مهرتبریز، مهندس کریم مهری در دیدار با مهندس سیروس محمدزاده مدیرعامل موسسه عاشورای قرارگاه خاتم الانبیاء که در محل سازمان برگزار شد، ضمن بیان این مطلب افزود: سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی آماده همکاری با قرارگاه خاتم الانبیاء در اجرای پروژه های کلان است، چراکه قرارگاه خاتم الانبیاء امکانات بالقوه و پرپتانسیل در اختیار دارد و شایسته است از تمام امکانات موجود کشور در بهینه سازی اقتصاد میهن اسلامی بهره جست.

وی با اشاره به آماده بودن زمینه های فعالیت در پرورش ماهی در قفس، پرورش دام و صنایع کشاورزی، گفت: سازمان جهادکشاورزی برای تولید کلان و سرمایه گذاری کلان آماده واگذاری اراضی دولتی به سرمایه گذاران می باشد.

مهندس مهری اظهار کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء و موسسه عاشورا در راستای فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال فعالیت می کند، سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی نیز آمادگی کامل دارد تا دوشادوش مهندسین و کارشناسان قرارگاه خاتم الانبیاء برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش نماید.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵