سالن کنفرانس و آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز به بهره برداری رسید
سالن کنفرانس و آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز به بهره برداری رسید
مهر تبریز: سالن کنفرانس « هفت مهر» با ظرفیت ۱۰۰ نفری و با تجهیزات کامل آموزشی سازمان آتش نشانی تبریز افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهر تبریز، سعید صالح نیا مدیر سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر گفت: سالن کنفرانس « هفت مهر» با ظرفیت ۱۰۰ نفری و با تجهیزات کامل آموزشی، مناسب برای اجرای کلاس های آموزشی و محیط مناسبی برای حضور شهروندان جهت آموزش و کسب دانش ایمنی است.

وی ادامه داد: با بهره مندی از این سالن کنفرانس ، میزان و کیفیت آموزش های روزانه این سازمان افزایش یافته و گامی ارزشمند برای بسط وتوسعه فرهنگ ایمنی شهروندان است.

احد صادقی رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز در آئین افتتاح این سالن کنفرانس آموزشی گفت: افزایش بسترهای آموزشی و یادگیری، زمینه ساز توسعه و ترویج فرهنگ ایمنی است و امیدواریم با مشارکت وهمراهی دو جانبه شهروندان و سازمان آتش نشانی، شاهد ارتقاء دانش ایمنی و کاهش میزان حوادث در بین شهروندان باشیم.

غلامرضا احمدی نایب رئیس کمیسیون خدمات محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز در آئین افتتاح این سالن کنفرانس آموزشی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایمنی گام اساسی دیگر برای تامین ایمنی شهری است افزود: هر میزان انتقال دانش ایمنی به شهروندان، نهادینه شدن فرهنگ ایمنی را در پی دارد که قطعا در آتیه آثار مثبت آن با کاهش میزان خسارات جانی مالی بیشتر مشهود خواهد بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵