سرمایه گذاری اساس پیشرفت یک شهر است
سرمایه گذاری اساس پیشرفت یک شهر است

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در دیدار امروز با مدیرعامل هلدینگ مسکن ایران اظهار کرد: ما در سطح شهر در قالب مسکن مشکلاتی داریم که بر کسی پوشیده نیست که تلاش می کنیم این مشکلات را برطرف کرده و یا به حداقل برسانیم. وی ادامه داد: شرکت سرمایه گذاری مسکن ایران وابسته […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در دیدار امروز با مدیرعامل هلدینگ مسکن ایران اظهار کرد: ما در سطح شهر در قالب مسکن مشکلاتی داریم که بر کسی پوشیده نیست که تلاش می کنیم این مشکلات را برطرف کرده و یا به حداقل برسانیم.
وی ادامه داد: شرکت سرمایه گذاری مسکن ایران وابسته به بانک مسکن است که سابقه طولانی در کلانشهرها و بخصوص در تبریز دارد و یک شرکت خوشنام است و ما در حال مذاکره با این شرکت جهت احداث مسکن متوسط و متوسط به بالا در بافت فرسوده و حاشیه شهر هستیم.
سرپرست شهرداری تبریز عنوان کرد: امیدواریم این مذاکرات منجر به نتیجه خوب شود تا وارد فاز اجرایی شویم. ما بسته هایی را ارائه داده ایم تا طرف سرمایه گذار مطالعات لازم را جهت اجرا و احداث مسکن انجام دهد.
وی افزود: در نظر داریم تا محلاتی همچون چوخورلار، خانه سازی و چند محله دیگر در بافت فرسوده را در قالب شرکت سرمایه گذاری مسکن ایران سر و سامان دهیم تا مردم صاحب واحدهای با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت باشند.
یوسفی گفت: سرمایه گذاری اساس پیشرفت یک شهر است و بخصوص در بازه زمانی فعلی باید بسترهای لازم برای حضور سرمایه گذاران در شهر فراهم شود و امیدوارم بعد از شرکت مسکن ایران، سرمایه گذاران دیگری را نیز به تبریز بیاوریم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵