سرپرست جدید شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی منصوب شد/ ذخیره‌ ۵۰۰ هزار تنی کودهای شیمیایی جهت کشت بهاره در کشور
سرپرست جدید شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی منصوب شد/ ذخیره‌ ۵۰۰ هزار تنی کودهای شیمیایی جهت کشت بهاره در کشور

مهرتبریز–حمید رسولی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در حکمی صادق نادری صومعه را به‌عنوان سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی منصوب نمود. به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی با […]

مهرتبریز–حمید رسولی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در حکمی صادق نادری صومعه را به‌عنوان سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی منصوب نمود.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی با تبریک اعیاد شعبانیه، عید نوروز و ماه مبارک رمضان، با تأکید بر اهمیت خدمت به خلق در احادیث و آیات قرآن، گفت: اگر خدمت به خلق و اعمال مستحب را در ترازوی مقایسه قرار دهیم، خدمت به خلق و باز کردن گره از کار مؤمنان، کفه سنگین‌تر ترازوست و مورد تأکید فراوان قرارگرفته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید نجفی افزود: فعالیت‌های وزارت جهاد کشاورزی و ازجمله شرکت خدمات حمایتی به‌گونه‌ای است که با بهره‌برداران، کشاورزان و سایر فعالان این عرصه ارتباط زیادی داریم و به همین دلیل باید در زمینه تأمین کود و نهاده‌های دامی اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

عضو هیئت ‌مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با اشاره به اینکه هیچ نگرانی در خصوص تأمین کود برای کشت بهاره نداریم، گفت: با ذخیره‌ای نزدیک به ۵۰۰ هزار تن به استقبال کشت بهاره می‌رویم و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

تورج منصوری افزود: شرکت خدمات حمایتی نزدیک به حدود صدسال سابقه فعالیت در این حوزه دارد و کشاورزان به این شرکت خوش‌نام اعتماد دارند و اجازه نخواهیم داد این اعتماد خدشه‌دار شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به نقش مهم شرکت خدمات حمایتی به دلیل تأمین و پشتیبانی از نهاده‌های کشاورزی گفت: شرکت خدمات حمایتی از بازوهای اصلی وزارت جهاد کشاورزی در زمینه تأمین نهاده‌های کشاورزی است.

شهرام شفیعی همچنین نقش این شرکت در اجرای کشت قراردادی را بسیار پررنگ توصیف کرد و افزود: پس از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه نیز با توجه به تغییری که در قیمت ارز ایجاد شد، شرکت خدمات حمایتی با چالشی اساسی در زمینه تهیه نهاده‌های کشاورزی روبرو شد اما با برنامه‌ریزی به ‌خوبی توانست این چالش را مدیریت کند.

در پایان این مراسم از جمشید باقریان، مدیر سابق شرکت خدمات حمایتی کشاورزی آذربایجان شرقی که بعد از ۳۵ سال خدمت صادقانه، به ‌افتخار رفیع بازنشستگی نائل آمد، با اهداء لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد و صادق نادری صومعه به ‌عنوان سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵