ضرب‌الاجل تسریع اجرای تقاطع غیرهمسطح ارتش
ضرب‌الاجل تسریع اجرای تقاطع غیرهمسطح ارتش

به گزارش خبرنگارما در تبریز، مهدی یوسفی در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اظهار کرد: در اجرای پروژه‌هایی که برای تسهیل تردد شهروندان اجرا می‌شود، بهتر بود که قبل از شروع عملیات عمرانی، در انتخاب پیمانکار و فراهم‌سازی بستر و جابه‌جایی تاسیسات دقت بیش‌تری به خرج داده می‌شد اما امروز شاهد این هستیم که […]

به گزارش خبرنگارما در تبریز، مهدی یوسفی در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اظهار کرد: در اجرای پروژه‌هایی که برای تسهیل تردد شهروندان اجرا می‌شود، بهتر بود که قبل از شروع عملیات عمرانی، در انتخاب پیمانکار و فراهم‌سازی بستر و جابه‌جایی تاسیسات دقت بیش‌تری به خرج داده می‌شد اما امروز شاهد این هستیم که در گذشته چندان به این موضوعات اهمیت داده نشده است.

او ادامه داد: امیدواریم راهکارهایی که در بازدید امروز داده شد، پروژه را با اجرای شبانه‌روزی پیش ببریم و با رفع مشکلات موجود، روگذر ارتش به ایستگاه پایانی برسد.

او با ابراز امیدواری از اینکه در ۲۰ روز آینده تسریع در اجرای پروژه دیده شود، افزود: در روزهای آتی دیواره‌ها و عرشه‌گذاری آغاز می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم که با کارگاهی فعال‌تر مواجه باشیم.

سرپرست شهرداری تبریز تاکید کرد: ما در مسائلی که به رفاه شهروندان مربوط است، با هیچ پیمانکاری تعارف نداریم؛ اگرچه تمایل ما این است که پیمانکار با تعامل پروژه را در سریع‌ترین زمان ممکن پیش ببرد، اما در غیر این‌صورت از اختیارات قانونی خود از جمله ماده ۴۶ و ۴۸ نیز استفاده می‌کنیم.

پروژه روگذر ارتش-آزادی با ۳۸۰ میلیارد ریال و طول کلی ۵۵۵ متر و طول عرشه بتنی‌۱۹۰متر در حال اجرا است. این روگذر با عرشه فولادی ذوزنقه‌ای (صندوقی) و با عرض ۱۶ متر، اجرا می‌شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵