نوسازی و بهسازی باکس‌های زباله در حداقل زمان
نوسازی و بهسازی باکس‌های زباله در حداقل زمان

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت تنظیف و پاکسازی منطم شهر و ضدعفونی، گندزدایی، تعمیر و نوسازی باکس ها و جای باکس های زباله تاکید کرد. به گزارش خبرنگارما در تبریز؛مهدی یوسفی صبح روز جمعه به همراه معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری طی بازدید از سطح مناطق به بررسی وضعیت خدمات ارائه شده در مناطق […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت تنظیف و پاکسازی منطم شهر و ضدعفونی، گندزدایی، تعمیر و نوسازی باکس ها و جای باکس های زباله تاکید کرد.

به گزارش خبرنگارما در تبریز؛مهدی یوسفی صبح روز جمعه به همراه معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری طی بازدید از سطح مناطق به بررسی وضعیت خدمات ارائه شده در مناطق پرداخت.

سرپرست شهرداری در این بازدید با تقدیر از زحمات کارگران خدمات شهری، بر تنظیف و پاکسازی منظم تمامی معابر مناطق و محلات شهر تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به وضعیت باکس و جای باکس‌های زباله در برخی مناطق بر ضرورت تعویض، نوسازی و رنگ آمیزی باکس ها و جای باکسهای تعبیه شده تاکید کرد.

گفتنی است در آستانه سال نو و در قالب طرح استقبال از بهار، تنظیف آماده سازی و پاکسازی تمامی مناطق دهگانه شهر شهر برای استقبال از بهار از دهم اسفند ماه شروع و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت.

سرپرست شهرداری تبریز در پایان سخنانش با تاکید بر تداوم بازدیدها از وضعیت فعالیت های عمرانی، خدماتی در سطح شهر گفت: فعالیت های خدمات شهری و عمرانی در شهرداری شب و روز و تعطیل و غیر تعطیل نمی شناسد و فعالیت کارگران خدوم شهرداری در بخش تنظیف، رفت و روب و جمع آوری پسماند و همچنین بخش های عمرانی گواهی بر این مساله است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵