سلام مقتدرانه تنیس باز تبریزی بر تیم ملی
سلام مقتدرانه تنیس باز تبریزی بر تیم ملی
مهر تبریز: بازی " ملینا عباس زاده " تنیس باز زیر 14 سال آذربایجانی با اقتدار و زحمات و تمرینات منظم به هدف خود رسید و سلامی جانانه به تیم ملی دختران زیر 14 سال کشورمان کرد.
به گزارش مهر تبریز، ملینا عباس زاده جستجوی مسیر راز و رمز موفقیت ، پیمودن جاده ورسیدن به مقصد ،کنار زدن رقیبان و حریفان ، قرار گرفتن در جایگاه بالاتر ودر نهایت معنا کردن واژه با مسمای فعل” خواستن ، توانستن است” را از اول سال ۱۴۰۲ سرلوحه حضور پربار خود در عرصه مسابقات تنیس و تمرینات قرار داد و در آخر و اتمام سال جاری به آنچه که می خواست رسید.
بازی ” ملینا عباس زاده ” تنیس باز زیر ۱۴ سال آذربایجانی با اقتدار و زحمات و تمرینات منظم به هدف خود رسید و سلامی جانانه به تیم ملی دختران زیر ۱۴ سال کشورمان کرد.
مسابقات رده های سنی جزیره کیش اوج درخشش ملینا عباس زاده با دو عنوان ارزشمند قهرمانی زیر ۱۴ ساله ها ومقام دوم زیر ۱۶ ساله ها کلید خورد تا بادعوت مربیان ومسوولان تیم ملی  حضوری پررنگ و قدرتمند در اردوی انتخابی تیم ملی دختران زیر ۱۴ سال ایران داشته باشد و با شایستگی صاحب پیراهن با ارزش تیم ملی شود.
بهرحال، ملینا عباس زاده راکت بدست خوب تبریز  در اصفهان و در آخرین دیدار و تکمیل کلکسیون برد های خود برابر عسل فرهبدنیا یکی از تنیس بازان خوب استان گیلان قرار گرفت و پس از اینکه در مجموع  دو ست بازی فشرده ونزدیک نتیجه یک بر یک شد ، ست سوم برابر مقررات به صورت تای بریک انجام یافت و این بار ملیناعباس زاده با نتیجه ۱۰بر۶ فاتح این دیدار سرنوشت ساز و ماراتن گونه شد و بدون داشتن باخت عنوان برتری و شایستگی خودرا به رخ همگان کشید و صاحب پیراهن تبم ملی زیر ۱۴ سال دختران کشورشد.

                                                                      🖋 نویسنده : حبیب چرندابی